Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Én úgy gondolom, ha együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én úgy gondolom, ha együtt akarok élni egy nővel, ahhoz az kell, hogy legyen jó állásom, sok pénzem, jó autóm amihez jogosítvány is van és jó kinézetem és tudásom, ja és egy lakás ami csak az enyém?

Figyelt kérdés
29 vagyok és csak egy jó nőre vágyok,aki nem lesz terhes tőlem.

#kflizfiz
2017. okt. 18. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Egy felfújható szexbabát tudok ajánlani.

23/N

2017. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kihagytad az agyat. De szerintem azt lesz a legnehezebb beszerezni.
2017. okt. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
A türelem is kimaradt. Abból is egy jókora adagra lesz szükséged :D
2017. okt. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Most kiírtál egy kijelentő mondatot kérdőjellel.


Ha te így gondolod, hogy ezekre van szükséged ahhoz, hogy legyen egy "jó" nőd akkor mi a kérdésed ?


Ha pedig arra vagy kíváncsi, hogy ezek a kritériumok feltételei annak, hogy legyen egy "jó" nőd akkor passzolom.


Csak annyit mondhatok, hogy úgy élj és olyan életet alakíts ki magadnak amilyet TE szeretnél, mert miután mindent elértél ami szerinted feltétele egy "jó" nőnek akkor fogod magadat boldogtalannak érezni, mert rájössz , hogy nem ezt akartad.

2017. okt. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Te így gondolod, oké, és mi a kérdés?
2017. okt. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Mi a bánatos frászkarika az a "kflizfiz"?

A jó állás nem árt, hacsak nem a csaj anyai ösztöneire akarsz hatni, hogy eltartson, a pénz hasonló okokból fontos. Jó autó nem hátrány, de különösebben előny sem. Az viszont igen nagy hátrány, ha jogsi nélkül van (nyilván fontos volt külön kiemelni). A jó kinézetet leginkább ápoltsággal, igényességgel tudod elérni, a tudást az nem tudom, de kezdj el rajta dolgozni sürgősen, a lakás meg lehet a banké is, ha nem lakik ott veled. A terhességre pedig a gumit javaslom.

2017. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Azt kihagytad, hogy 25 centis legyen a fazsod és három óráig tartson egy menet.


Egyébként csináltass vazektómiát, soha többé nem esik teherbe tőled senki. Nem kötelező mindenkinek szaporodni.

2017. okt. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Húz gumit, akkor nem lesz terhes.
2017. okt. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy hogy gondolod.
2017. okt. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs jó állásom, bankban dolgozom, de kulimunkát végzek nettó 180-ért. (Nem vagyok milliomos)

Nincs autóm, sosem volt jogsim. Bringával és tömegközlekedéssel járok.

Jól nézek ki viszonylag.

Nincs nagy tudásom.

Nincs saját lakásom, albérletben lakom, mióta 21 évesen elköltöztem otthonról.


Mégis sosem volt gondolom a csajozással. Ja és manapság már pont azt szeretném majd lassan, hogy a barátnőm teherbe essen tőlem, mert szeretnék családot alapítani.


Szóval amiket mondasz, hülyeség.

28/F

2017. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!