Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a barátnőm hozzám költözik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm hozzám költözik, jogosan várja el, hogy én vegyem meg azokat a dolgokat, ami az itteni életéhez kell?

Figyelt kérdés
Például szekrényt, ahol a ruhái elférnek. Polcot a könyveinek. Kis szekrényt a fürdőbe a sminkcuccainak. Nagyobb ruhaszárítót, mert az enyém kicsi és ő folyton mos. Új olvasólámpát, mert az enyémnél nem tud olvasni. Konyhába is akar néhány cuccot, konyhagépet, nagyobb hűtőt. Ezeket kinek kell megvennie? Jogosan várja el hogy ez az én feladatom, hogy neki csak beköltöznie kelljen? Másnál ez hogy van/volt?

2017. okt. 19. 15:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

Közösen...

Ha nem így van, és elvárja...hát, akkor....gogogogo...

2017. okt. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem csak neked kell ezeket beszerezni.

Segítsen be (anyagilag, kiválasztani, stb.)

2017. okt. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez gáz. Miért a te feladatod lenne ezeket megvenni? Leginkább a barátnőd feladata lenne, vagy nagyon maximum közösen.

Nálunk fordítva volt, a barátom költözött hozzám, de neki teljesen alap volt, hogy a saját bútorait (íróasztal, polcok) ő veszi meg.

2017. okt. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nőként az a véleményem, hogy nem jogosan.Szerezze be, amit szeretne.Ha nem működik a kapcsolat a későbbiekben, akkor majd elviszi, amit ő vett.
2017. okt. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Jogtalan. De ha nem veszed meg, bár gond nélkül megtehetnéd, akkor meg jogosan nem költözik hozzád. (Egy ilyen sz-rrágohoz?)
2017. okt. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Joga az van elvárni tőled ezeket. Neked pedig jogod van mindezt megtagadni.
2017. okt. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne sz.rrágó valaki ezért?

Itt nem egy polcról van csak szó, hanem gyakorlatilag egy komplett lakásfelújításról szinte.

Amiket a kérdező felsorolt, azok 200 ezer forintból szerintem nem jönnek ki. Vajon azt is elvárja a leányzó, hogy majd a teljes rezsit is a pasi fizesse?

2017. okt. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Egyszer azt mondta, csak úgy költözik hozzám, ha itt minden kényelme meglesz, mert hogy szerinte én nagyon puritánul élek. Ugyanakkor látom, hogy nagyon jönni akar már, mert jobban tetszik neki ahol én lakom. Ezt ugyan sosem mondta ki, de tudom hogy így van. Viszont kicsit az az érzésem, mintha az egész csak érdekből lenne, és a bútorvásárlást is olcsón akarná megúszni.
2017. okt. 19. 15:29
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nőként én úgy gondolom, hogy ezeket minimum közösen kellene megvenni, vagy esetleg amit csak ő használ, azt vegye meg ő magának.

Én is a páromhoz költöztem, mi így csináltuk, sose volt probléma belőle...

Ha kellett NEKÜNK egy új szekrény, megvettük.

Ha kellett NEKEM egy új lámpa, megvettem.

2017. okt. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Vegye meg ő! Neki kell, nem neked!

Egyébként: neked van egy lakásos/albérleted, full berendezve.

Neki meg egy saját polca sincs, amit odavihetne?! Ne már!

Szerintem jobban jársz, ha jegeled ezt az összeköltözést. Mondd azt, hogy igaza van, úgyhogy előbb gyűjtögetsz, hogy anyagilag megengedhesd magadnak, hogy ő oda tudjon költözni. XD

2017. okt. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!