Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek nem egészségtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem egészségtelen a korai összeköltözés?

Figyelt kérdés

A barátnőm a kapcsolatunk eleje óta szívesen összeköltözne velem, és semmiképpen nem szeretne várni egy évet vele. Azt mondja, legalább hamarabb kiderül ha nem passzolunk.


Szerintem viszont nagyon negatív lehet, ha pár hónap után folyamatosan össze lennénk zárva és elvenné a magánszférámat.


3-5 hónapról ki mit gondol? Meg úgy erről az egészről?


2017. okt. 20. 20:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
számomra nagyon korai lenne, mindenképp várnék vele. jogosan tartasz tőle
2017. okt. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Jogosan aggódsz, mi egy hét után össze költöztünk és szomorú, de házasság lett belőle:(((
2017. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Más lenne, ha te is akarnád. Ha nem szeretnéd, semmiképp. Ha mindketten jó ötletnek tartanátok, akkor miért is ne?
2017. okt. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem egyáltalán nem.


22/N

2017. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

És később belefér, hogy elveszi a magánszférádat? Így sem hangzik valami jól. Lehet, hogy magával az együttéléssel kapcsolatban vannak ellenérzéseid?

Két alkalommal költöztem össze párkapcsolatban. Az egyik viszonylag korán, három hónap elteltével történt. Ez a kapcsolat négy évig tartott. A másik kb. nyolc hónappal az után történt, hogy összejöttünk. Azért mondom kábéra, mert gyakorlatilag már együtt éltünk előtte is, csak a maradék holmit kellett vinni. Ebből házasság lett. És direkt kértem, hogy várjunk az összebútorozással, mert az előző kapcsolatomban korainak éreztem a három hónapot. De nem a magánszféra miatt, hanem mert szerintem kimaradt az az igazi randizós időszak. De így sem vártunk egy évet, viszont szép fokozatosan történtek a dolgok. Jó volt ez így.

2017. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van kinek van ideje várni éveket hogy kipróbálja működik e együtt.

Ha már most a maganszferadon porogsz akkor most jobb ha nem hulyited hanem elvalnak utjaitok

2017. okt. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Lakva ismerjük meg igazán a másikat és mégis évek, évtizedek szükségesek ahhoz, hogy rendesen kiismerjük a másikat.


Gondolom jelen helyzetben két felnőtt dolgozó személyről van szó, saját keresettel. Akkor meg mégis mire vársz?

Ja, vagy ez már túl nagy elköteleződés számodra? Mert akkor már nem lehetne más csajokat nézegetni?

Döntsd el, hogy mit akarsz valójában.


Egyáltalán nem korai, igaza van a lánynak.

2017. okt. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

Lakva ismerkszik meg az ember. Mi egy honap utan költöztünk ösze ,ennek mar két éve és minden jól megy.

n25

2017. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
2 hónap után költöztünk össze, lassan két éve lakunk együtt, az égvilágon semmi negatívat nem tudok mondani, egyikünk részéről sem.
2017. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Nevébe is van, korai, avagy valamiért negatívot fog okozni. Így egészségtelen.

De egyébként nem létezik korai összeköltözés. Példa kedvéért, ha két letisztult elmét nézünk, nekik nem létezik negatív értelemben túlzás, mint ahogy túl korai összeköltözés létezik.


Miért kéne elvennie magánszférád?

Én olyan emberrel, ki számomra megfelel, azonnali összeköltözést pártolom.


Elméteken múlik. Minél hiányosabb, annál rosszabb lesz.

2017. okt. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!