Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan érzem sértőnek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem sértőnek, ha párom úgy akar közös kasszán lenni, hogy kb. harmada annyi a fizetése, mint az enyém?

Figyelt kérdés

Én egyébként nem vagyok oda ezért a közös kassza ötletért, de ő ragaszkodik hozzá. Így meg nyilván nincs ínyemre, hogy az én pénzemet szeretné költeni.

30-as korosztály vagyunk, és ő a férfi.



2017. okt. 22. 15:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

Ha te lennél a kevesebbet kereső, akkor jönnének a pénzéhes, aranyásó jelzők.


Ne menj bele. A költségek feleződnek, a többi a tied. Nem vagytok házasok.

2017. okt. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Nemtom, nálunk én vagyok a jobban kereső, és közös kasszán vagyunk, ami az enyém, az az övé is (és fordítva). Mondjuk tény, hogy házasok vagyunk, de előtte is így éreztem, nem gondoltam sértőnek.

32/N

2017. okt. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha házasok lennétek akkor lenne jogos a felvetése. Addig nem.
2017. okt. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Hozzámenni biztos nem fogok, házasságot tőle független se szeretnék.

Túlzásnak tartom, hogy eddig csak a legszükségesebbekre költött, most pedig úgy csinálna, mint valami kiskirály.

Ő 145.000 - 180.000 Ft között keres prémiumtól függően.

Nem hittem volna, hogy a férfiak is tudnak ilyen pofátlanok lenni.

2017. okt. 22. 16:22
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

Dúl a szerelem, ő élősködne, te meg nem tervezel vele hosszú távon.

Mondd meg neki, hogy a szoc. segélyt máshol osztják - le fog lépni hamar.

2017. okt. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
42%
"Párom" xD ne hívd már így ha még a pénzed is félted tőle, legyen inkább lakótárs extrákkal vagy valami más bá$tya. (Jójó vannak hímringyó, pénz leső komák is, de olyannal meg minek állnál össze te$a? Sőt minek erőltetni azzal, akivel ennyire nincs bizalom. Hát dik...)
2017. okt. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
34%
Mi lenne ha inkább olyannal jönnél össze akivel egy szinten vagytok ezen a téren is? Vagy legalább gond nélkül meg tudtok egyezni.
2017. okt. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

A közös kassza csak akkor működik, ha megvan a kellő összhang, mindkét fél szeretné, és teljes egyetértésben lefektetik a "szabályokat".

Nálatok ezen 3 feltételből kettő nincs meg. Sőt, ahogy látom, a háromból talán még az első sem. Ő meg szemmel láthatóan nem fogja vissza magát, ha a te pénzedet kell költeni.

Nem akarok beleszólni a kapcsolatotokba, de úgy érzem, itt vannak mélyebb problémák is, mint a közös vagy a külön kassza.

2017. okt. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
4%
Honnan tudod hogy a te pénzedet úgy költené mint a kiskirályok? Meg ha közös a kassza akkor már nincs "te pénzed". Ha össze vagytok költözve akkor nyilván megfordul a fejében a közös kassza ötlete és így a nagyobb kiadásokat amúgy is megbeszéltétek volna, nem? Akkor meg nem értem a felháborodásodat. A pasi helyében nem erőltetném inkább visszalépnék egy szintet a párkapcsolatban a " tiéd, enyém" szintre. Szegény csávó...
2017. okt. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

A párom nem keres én 200kt kapok és ragaszkodom hozzá :D. Kinél hogy működik.

31/f

2017. okt. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!