Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Bipoláris depresszióm van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bipoláris depresszióm van, ezért elég nehéz velem. A kérdésem annyi lenne, hogy tényleg reménytelen nálam ez a párkapcsolati dolog? Ne erőltessem?

Figyelt kérdés
A párom természetesen tud róla az elejétől kezdve. Mindig őszinte vagyok vele.Ha nem vagyok jól legszívesebben egyedül begubóznék a lakásomba. Pár hónapja ő költözött hozzám. Nehezen tűröm őt el, ha nem vagyok jól...Ja... és én vagyok a nőnemű.

2017. okt. 22. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem reménytelen, persze attól is függ, hogy mennyire kitartó a párod illetve jársz-e kezelésre.
2017. okt. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit szedsz, liticarbot?
2017. okt. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha te vagy a nőnemű, akkor nyilván oké. :) Ha te lennél a hímnemű, akkor itt már mindenki keresztre akarna feszíteni.
2017. okt. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendszeresen járok pszichiáterhez és szedem a gyógyszereim. Sajnos nálam már antipszichotikumra van szükség.
2017. okt. 22. 21:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem már tette be a kaput kapcsolatnál hasonló probléma. (Bár azóta sem diagnosztizáltak semmivel, sőt, azóta volt egy olyan időszakom, amikor azt hittem, innentől "normális" vagyok. Egyébként nálam is a bipoláris zavar lehet még esélyes a borderline mellett.) Mondjuk az a srác sokat is hazudott, tiszteletlen volt, így nem kár érte egyáltalán.

A mostani kapcsolatom már több, mint 2 éve tart, és bár vannak nehézségek, főleg így, hogy ez az év számomra egy katasztrófa, mégis velem van és támogat mindenben. Szerdától pedig tervezek menni szakemberhez. Mondd, neked mikor derült ki ez a betegséged, és mennyi utánajárást igényelt, hogy meg tudják mondani, hogy ez a helyzet veled?


22/N

2017. okt. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kb 6 éve tart nálam ez az állapot. Nagyon szélsőséges hangulatingadozással. Jártam már mindenhol, mire jó szakemberhez kerültem.
2017. okt. 23. 06:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Kitartás. Énis bipol lány vagyok(18), ami mellé párosul egy jó nagy adag agresszió kontrollálatlanság. Sokszor sajnos a párom nem épp megértő ezzel kapcsolatban... de szeret és már 7 hónaposak leszünk lassan. Kitartás van remény :)
2017. okt. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!