Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Él valaki hosszú évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Él valaki hosszú évek óta olyan stabil párkapcsolatban, ahol nagy a korkülönbség? Milyen nehézségekkel kellett megküzdeni.

Figyelt kérdés
Mondjuk nagy korkülönbség alatt azt értem, ha a férfi több mint 15 évvel, vagy ha a nő több mint öt évvel idősebb. Magam is ilyen kapcsolatban élek (a férjem lassan 34 éves, én 43 és fél éves, három gyermekünk van), és kíváncsi vagyok, ki mivel és hogyan küzdött meg.

2017. dec. 18. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nálunk a szomszéd nő élt ilyen kapcsolatban, ott kb 15 év volt a különbség. Még nincs 60, de úgy néz ki mintha 80 lenne és nem egyszer elmondta, hogy nem volt jó, mert már vagy 10 éve egyedül van, mert a férje meghalt hamarabb és ő nem tudott semmit sem megcsinálni amire vágyott (utazás és hasonló), mert a férfi már inkább csendes, nyugdíjas felfogással volt.


Hogy végül megérte vagy sem, azt nem tudom.

2017. dec. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerősöm 34volt mikor osszejottek mikor a pasi 22. 4 év után kozos gyerek és házasság. De sajnos beteg lett a kicsi es az ismerősöm is egy nehéz természet pláne mióta megvan a kicsi. Most 6eves a kicsi és a rengeteg konfliktus hozta hogy a pasi elvileg megcsalta a feleségét. De ott szerintem mind a kettővel vannak problémák
2017. dec. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Éltem. A családjával kellett megküzdeni - nyertek.
2017. dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálatok kérdező mi a baj?
2017. dec. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én csak éltem másfél évig voltam exemmel aki 11évvel fiatalabb, én 34 N. az anyja, a nővére, a nagynénje előtte le se sz-rták, de amikor látták, h szeretjük egymást akkor rögtön elkezdték ajnározni exemet és beleszólni a kapcsolatunkba, h én felcsináltatom magam. én sosem csináltam volna ilyet, egy pasival sem, nemhogy egy 22évessel..

a barátai egyszer a nagynénjének hittek és a kis hülye lecsókolomozott :D szóval cikis helyzetek voltak bőven, de nagy volt a szerelem egy időben.

aztán a családi behatásra sztem megváltozott és elkezdett csajozni, meg is csalt, csúnya vége lett, nem jó szívvel gondolok már rá, pedig akár lehettünk volna akár együtt örökre..

de persze a gyerekvállalás miatt nem ment volna hosszabb távon sztem, nálatok kérdező összejöttek a gyerkőcök így sztem mindenkinek bizonyítottatok, h jól működik a házasságotok attól, h a férjed a fiatalabb.

mai ésszel csak minusz 4-5 évvel fiatalabb férfival kezdenék-kezdtem, mostani párom 4el fiatalabb csak és jövőre az összeköltözést tervezzük.

neked voltak negatív tapasztalataid? kivi vok más tapasztalataira ilyen témakörben. örülök, h vannak poz. példák is ilyen korkülönbséges házasságokra is. sok boldogságot!

2017. dec. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!