Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, ti összeköltöznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti összeköltöznétek egy egyetemistával?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, a barátom már “felnőtt” szóval dolgozik, önálló nagyjából. Engem a szüleim tartanak el, minden alkalmi munkát elvállalok amivel kereshetek egy kis pénzt, ha nagyon akarnám eltarthatnám magam, de a szüleimnek nem okoz problémát, valamint szerintük (és a barátom szerint is) inkább a tanulásra koncentráljak, mert később már nem lehet. Én albérletben lakom, a barátom most vett saját lakást (hitelből), és ameddig felújították nálam lakott, szóval laktunk már együtt pár hónapig és semmi gond nem volt. Viszont a barátom nem akar velem együtt élni még, ezért most kiköltözött, és én itt maradtam az albérletemben. Egyrészt megértem, hogy nem akar egy egyetmistával együtt lakni, akit a szülei pénzelnek, másrészt neki nem kell rám költenie, a kiadásokat közösen fizetjük így nem értem miért lenne baj, ha nála laknék, mikor amúgyis minden este nála alszom, és sülve-főve együtt vagyunk. Kicsit rosszul esik, de gondoltam megkérdezem mi a véleménye a többi embernek erről. (Mellesleg feljött, hogy költözzünk el egy másik városba jövőre, és akkor természetesen együtt, szóval nem teljesen értem, hogy máshol lakna velem, de itt nem?)

Több mint egy éve vagyunk együtt.


2018. jan. 5. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek ahhoz hogy egyetemista vagy, nem sok koze lehet. Enis az voltam amikor osszejottunk es fel ev mulva mar koltoztem is hozza.
2018. jan. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Az elozo kerdesednel is leirtuk, hogy itt a kapcsolat a szar, nem az osszekoltozes lehetosegei a problemak.
2018. jan. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt lehet, hogy leírtátok, csak nem nekem, mert eddig nem kérdeztem semmit. Esetleg belinkelnéd a kérdést 2.?
2018. jan. 5. 10:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem kell eltartanom, akkor miért ne?
2018. jan. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

A pasid egy gyökér.

Érdekes, én egyetemre járok, és a páromnak semmi problémája nem volt azzal, hogy hozzá költözzek, sőt...

Most komolyan nála vagy minden este, a semmire fizeted a saját albérleted, de azt nem akarja, hogy ugyanígy nála legyél minden este, csak ne lapátold ki az ablakon a pénzt?

Vagy nem szeret, vagy agyhalott, más tippem nincs.

2018. jan. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

nem értem, én sem főleg, hogy már laktatok együtt...


Nekem még nincs saját lakásom, de ha összejönne és lenne nőm akkor már 3 hónap után össze költöznék vele.

:)

2018. jan. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A barátod mit mond, miért nem? Csak mert mi itt mondhatunk akármit (nekem kapásból három dolog jut eszembe, amiknek semmi köze ahhoz, hogy ne szeretne), de úgyis az számít, hogy ő mit mond.
2018. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én összeköltőznék, jöhetsz ha szeretnél.

40F

2018. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

*összeköltöznék csak mellényomtam a telefonon.


Szóval persze, jöhetsz, nem gond. Van külön hálószobám, oda tudom adni.

2018. jan. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátod nem azért nem akar összeköltözni veled, mert egyetemista vagy. (Amikor nekem már lett lakásom, és egyetemista barátnőm volt, én kértem, hogy költözzön hozzám, hogy többet lehessünk együtt.) Semmi hátránya nincs annak, ha egy egyetemistával él az ember. Oké, esetleg a vizsgaidőszakok feszültebbek kicsit, mint máskor, de ez egyáltalán nem elviselhetetlen.


Nem arról van inkább szó, hogy ő nem gondolja elég komolyan ezt a dolgot veled? Nem akar lemondani az önállóságáról, mert nem biztos a kapcsolatotokban?

2018. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!