Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti amikor együtt alszotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti amikor együtt alszotok a barátotokkal/barátnőtökkel összebújtok vagy nem? Én mindig úgy akarok aludni a baratommal.23/l

Figyelt kérdés
2018. jan. 10. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%

Amíg volt párom igen. Sokkal jobban szeretem sőt sokkal kipihentebb voltam utána. Ha lesz párom vele is mindíg így akarok majd aludni.


24f

2018. jan. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Ha már nem csak akkor alszotok együtt, amikor másnap semmi dolgotok, hanem akkor is mikor másnap munka/suli, akkor igen csak bejön a kényelem mint szempont. Összebújva nem lehet kényelmesen aludni. Ha úgy is alszotok el fél óra múlva valamelyikőtök már vergődik. Persze, ha nem vagyunk hulla fáradtak akkor mindig van összebújás elalvás előtt, de sosem alszunk összebújva. Aludni csak kényelmesen. Majd reggel romantikázunk.
2018. jan. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Mi már együtt élünk egy ideje de valamelyik testrészünk mindig érintkezik egymással ha nem is bújunk össze mindig.
2018. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Én azt imádom, amikor szex után, lefekvés előtt odabújik a nő szorosan hozzám féloldalasan, lábát átdobja a lábaimon, kezét a mellkasomra helyezi, fejét a nyakamba fúrja, néha felnéz rám, hogy csókolózzunk egy jót. Ja, nincs barátnőm, a francba...kicsit elkalandoztam. 🙄
2018. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Igen, általában ugy alszunk el.
2018. jan. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Mi is úgy szoktunk elaludni, de reggelre már nem úgy ébredünk.
2018. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
#4 de cuki vagy :D
2018. jan. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Este már örülünk, ha ágyba kerülünk, mindketten elég gyorsan el szoktunk aludni. Mindkettőnknek szüksége van megfelelő térre, hogy kipihenten ébredjünk, mi reggel szoktunk összebújni egy fél órára, ha korábban felébredünk. Néha viszont csak egy gyors csókra futja, ha idő van.

Nekem pl. exem nagyon bújós volt, borzasztó kényelmetlen volt vele aludni. Minden reggel fájt valamim, összenyomva éreztem magam az esetek többségében, pedig akkor még nagyon szerelmes voltam belé.

23N

2018. jan. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Össze szoktunk bújni egy rövid időre lefekvéskor, de én nem tudok elaludni összebújva vagy úgy, ha rajtam van a karja vagy túl szorosan van mellettem, mindig túl melegem lesz tőle. Általában hamar elengedjük egymást. Csak hason szoktam elaludni, ilyenkor az egyik lábammal hozzáérek az övéhez, ennyi a max kontakt, amitől még tudok aludni.
2018. jan. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Elalvás ELŐTT igen, de egyébként nem, mert elzsibbad a karja, a fülembe szuszog, kényelmetlen stb.
2018. jan. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!