Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Észrevettétek már, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek már, hogy a legjobb nők ilyen pasikkal vannak?

Figyelt kérdés

Erre jöttem rá, tényleg sok ilyet látni. Linkelnék is de nem szabad. Szóval megfigyeltem, hogy a jó nők olyan palik mellett kötnek ki akik nem neznek ki a legjobban (tehat nem egy angelina jolie & brad pitt), nem eppen a legmacsobb rosszfiuk inkabb okostojasok vagy visszafogottabbak, jo anyagi helyzettel (bocs de felmeresem szerint ez szinte mindig igy van, az igazan jo nok nem panelba laknak) rendelkeznek. Altalaban vekony magas testalkatu vagy alacsonyabb dagibb, borostas. De onbizalmuk van minden esetben. Ezekkel altalaban hamar gyereket vallalnak (mivel anyagilag megfelelo es megbizhato).


Szerintetek? En tenyleg tobb ilyet tudnek prezentalni, ezt figyeltem meg, persze ezek a csajok regen hozza sem szoltak volna az ilyen pasikhoz, fenykorukban nyilvan a nofalo rosszfiukat reszesitettek elonyben. Kesobb azonban fordult a kocka. Szerintetek ez igaz? Jo nem minden esetben persze. (Es olyanok se irjanak akik legjobb noknek tartjak magukat mert lattam mar par kepet itteni “jo nokrol” es vicc kategoria :D)


2018. jan. 14. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Nemrég beszéltem is ilyen jó nővel és folyton a párjára panaszkodott, hát hogy fél tőle a kislánya mert tele van a teste tetkóval, meg hogy iszik is, meg hogy a szexben sem vonzó neki, stb. Nem mertem rákérdezni hogy akkor mi a fészkes fenének ment hozzá, de amúgy is világos volt: A pasinak volt egy használt BMW-je meg egy jól fizető építésvezetői állása és neki nem kellett mellette dolgozni menni.
2018. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem az igazán jónők az aktuális menőkkel vannak. Egyetem végéig ez a rosszfiú kategória, de bizony a felnőtt világban már a siker és szakértelem(tudás) számít menőnek.


A rosszfiúk pedig se nem sikeresek, se nem okosak.


Szóval jah, jóllátod, felnőtteknél a sikeres jófiúk aratják le a legjobb nőket.


Persze máskérdés, hogy aki ez alapján választ, mennyire is jónő..

2018. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Nagyjából jó a felismerésed. Persze általánosítani nem lehet. Én mondjuk "fénykoromban" sem a lukvadász macsó rosszfiúkat részesítettem előnyben, és ők is elkerültek engem, hála a Jóistennek.


29/N nem bombanő - talán lehetnék az is, ha cicababásan öltözködnék és magamra kennék egy kiló sminket, de nem az én stílusom.

2018. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Ez azért van így, mert fiatal felnőttkorára a szép nők is megtanulják, hogy hiába a jó külső, ha nem lehet jövőt alapozni a fickóra. Mert mondjuk nem megbízható, nem olyan, akivel családot alapítanál, az meg önmagában, hogy jól néz ki, mihez elég? És bizony ilyenkor kerülnek képbe az átlagosabb külsejű, de rendes, és persze azért jó anyagi háttérrel is rendelkező pasik, azok, akikhez szívesebben mennék feleségül, mint a kondis megkúrom-az-összes-nőt pasikhoz.
2018. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az igényesség és az önbizalom sokat segít...
2018. jan. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó, és mit kezdjek egy "művésszel", aki hol dolgozik, hol nem, vagy épp egy félig alvilági "macsóval", aki bajba keverhet?


Ilyen emberekkel jó dugni, de jövőt építeni, családot tervezni lehetetlen!

Miért? Dolgozok, eltartom őt x ideig, oké, de gyereket hogy vállaljunk? Alapozzunk az ő mesés munkájára, vagy rettegjek, mikor viszik el a gyerekemet az ő hülyeségei miatt?

Hagyjuk már.


Egyébként is ÖNBIZALOM a kulcs.


Exem gazdag férfi, de nulla önbizalommal, két csaja volt eddig 34 év alatt, mert nem mer odamenni, vagy épp tök komplexusos, stb. Pedig jóképű, tud vezetni és okos pasas, csak éppen azt hiszi, ő egy senki.


Párom is okos, művelt, van pénze, és tudom, hogy bármi baj van, nem drogokba menekül vagy lelép, hanem mellettem/tünk áll, mert fontos(ak) vgyok(unk) neki.

2018. jan. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!