Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltöznétek vagy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöznétek vagy ilyen helyzetben inkább nem?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyunk együtt a párommal. Mind ketten szeretnénk már együtt élni és fontolgatjuk hogy nyáron összeköltözünk-e. Én fősulira járok és nyártól számolva még lenne egy évem, szóval nincs munkahelyem se keresetem ő tartana el egy évig.


A barátom azt mondja őt nem zavarja ha nem dolgozom, az ő fizetése elég lesz meg élnűnk, és majd ha végeztem a sulival megyek dolgozni de ez nekem olyan furi hogy ő tarcson el. Azt mondja nincs értelme meg egy évet várnunk, és én is szeretném .



2018. febr. 6. 17:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
tarcson - jó kis fősuli lehet! LOL!
2018. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
tarCSon csak el, te meg addig járj iskolába, amíg meg tanulsz írni
2018. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem magyarorszagon élek es nem magyar nyelven tanulok..

Értelmes válaszokat várok.

2018. febr. 6. 17:47
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom általánosba meg gimibe itthon jártál, máskülönben nem itt és nem magyarul tetted volna fel a kérdést. Szóval ez nem mentség...
2018. febr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Óvodás korom óta román nyelvű osztályba jártam. A nagyszüleimtől tanultam meg írni úgy ahogy, és az internetről.

A helyes írásom akinek szúrja a szemét ne nézze, görgessen tovább!

2018. febr. 6. 18:04
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Én addig nem költöznék össze vele, ameddig nem lesz egy biztos állásom. Soha nem mennék bele egy olyanba, hogy egy férfi eltartson. Egyrészt, bármire szükséged van, tőle kérsz pénzt? Másrészt, ha ne adj ég nem mennek jól majd a dolgaitok, és költöznöd kell, hova fogsz menni, ha nem lesz egy lyukas öt banid? De ezt te tudod. Mindenesetre gondold meg jól. Ahogy eddig megoldottátok a találkozást, ezután is menni fog még egy évig.
2018. febr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Hát én biztos nem költöznék így össze, nagyon kiszolgáltatott helyzetbe fogsz kerülni így.
2018. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
Megvárnám az egy évet, addig úgyis még bármi lehet, jobb ha van saját kereseted.
2018. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
Ha a párod tényleg biztosan vállalni tudja, hogy egy évig csak ő fizet, meg már ő is akarja, akkor összeköltözhettek.
2018. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Én nem látok benne semmi rosszat. Mi tavaly januárban költöztünk össze a vőlegényemmel, akkor voltam másodéves. Júniusban lesz az államvizsgám, tehát másfél évet vele vagyok úgy, hogy nincs saját keresetem. Ő kérte, azt mondta, nagyon szeretné, ha nála laknék. Ahol mindkét fél normális, ott ez működik.
2018. febr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!