Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hibát követnék el, ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibát követnék el, ha?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnénk összeköltözni a barátnőmmel, de ő még csak 20 éves. Még tanul egy pár évig. Nehéz szakra jár egyébként és nagyon okos. Folyton megpályáz valamit, mindig ügyeskedik. Megmondta nekem, hogy bár sajnálja, de dolgozni így nem tud a tanulmányai alatt. Én egyedül élek albérletben. Arra gondoltam, hogy összeköltözhetnénk így is. Nem keresek rosszul és a kapcsolatunk se olyan friss. A haverjaim próbálbak lebeszélni, hogy lelép mellőlem a barátnőm. A családom szerint ingyenélő lenne a barátnőm, ha ezt elfogadná , én meg egy lúzer. Őszintén szólva furcsa, hogy ennyi ember ellenzi. Nekem ebben nincs kivetnivaló, sőt szerintem arra mehetne rá a kapcsolatunk, ha továbbra se élünk együtt ennyi idő után. Most valahogy elbizonytalanodtam, hogy ez most egy hülye ötlet? Eddig nem tartottam annak.

28F



2018. febr. 21. 16:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Csináld mindig azt, ami belülről jön,ne hallgass külső személyekre, a belső hangod, sugallatod, intuíciód jobban tudja, mi lenne a jó, ha kívülről mondják meg, sose jó. Pl állítólag Shakirának is mondták, hogy nem lesz sose énekesnő, maradjon a táncnál, és azé kb mindenki ismeri. És szerintem nyugodtan összeköltözhettek. Én úgy érzem, nekem ebből a kérdésből az jött le, hogy tényleg a csajjal mind a ketten komolyan gondoljátok ezt a kapcsolatot; szerintem költözzetek össze nyugodtan, hogyha semmi akadálya! Ezt ne mások mondják már meg. Ha részedről semmi akadálya, és még örülnél is neki, és örülne a barátnőd is, akkor meg van oldva , nincs itt baj. A többiek is meg lehet, hogy csak irigykednének, hogy neked ilyen hamar összejött minden, és még a barátnődet is el tudod tartani, és ilyen jó, ilyen harmonikus a kapcsolatotok. Nyugodtan vágjatok bele, ne hallgass másra, ezt nektek kell eldönteni! Ha nektek így jó, meg már szükségesnek is érzed számodra, akkor kérdezd meg a barátnődet, a párodat, vesd föl neki, hogy mi lenne ha hozzádköltözne, mert te már nagyon szeretnéd; és szerinted tudna működni ez így. És nagyon örülnél neki, hogyha odaköltözne; szeretnél vele együtt élni. Mert úgy érzed, hogy ti összetartoztok; és te szeretnéd mindennap őmellette álomra hajtani a fejed; és örülnél, hogyha mindig a közeledben lenne, mert ő sokat jelent neked, nagyon kötődsz hozzá, és nagyon szereted; és te most már szeretnél összeköltözni vele, hogyha ő is így jónak látja.
2018. febr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, egy kapcsolat sosem 100%-ig biztos. Jöhet olyan fordulat az életetekben, ami miatt szakítás lesz a vége. De ha erre készülve kidobott pénzként éled meg a közös életet, akkor belevágni sem érdemes.

Aztán az is lehet, hogy a barátnőd nem akarná bevállalni a dolgot, mert nem akarna eltartott lenni, mint itt sokan a válaszolók közül. De ha komolyan gondolod a kapcsolatot, és téged valóban nem zavarna az anyagi egyenlőtlenség (azaz nem lenne benned tüske, hogy bezzeg ő, meg miatta nem vehetsz meg X dolgot, stb.), akkor bátran ajánld fel neki.

2018. febr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Milyen fura emberekkel vagy körülvéve. XD

Én minden párommal az első naptól összeköltözök és költöztem is.

Illetve.., ha nem is az első naptól, de az első 24 órában.


Abból amit mondott, nem ingyenélő. És ez nem attól függ, hogy milyen lehetőségei vannak, hanem, hogy mit akar. Ő nem akarna direkt kihasználni. Nagyon buták vagytok.

2018. febr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ne hagyd, hogy megmondják mit csinálj. Meghallgattad őket kész. Te mit akarsz?

Ha meg tudtok élni úgy ahogy elmondtad, ő segít amit tud, nektek ez a helyzet megfelel, akkor hajrá! Ne hallgass másra!

2018. márc. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!