Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 29 évesen hány csajomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 évesen hány csajomnak kellett volna lenni már?

Figyelt kérdés
kapcsolataim voltak, de nagyon rövidek, komoly egysem, ha randizok kényes ha rákérdeznek, szerintetek egy fiúnak hány komoly kapcsolatnak kellett volna lenni 29 évesen?

2018. febr. 24. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

29 évesen már legalább 10 komoly kapcsolatodnak kellett volna lennie!


Remélem, ez a kérdés nem komoly. Hogy 29 évesen (!) te még ott tartasz, hogy ennyire másoknak akarsz megfelelni, azt nézed, mi a ciki, mi az elvárás... szedd össze magad, ember! Vagy azt gondolod, hogy ha bekamuzol 3-4 volt kapcsolatot, azzal nagyobb sikered lesz a nőknél? Persze, utána meg jöhet a nagy kopp, ha kiderül, hogy hazudtál, plusz még szánalmasnak is fognak tartani, amiért azt hitted, hogy egy ilyen dologban hazudni kényszerülsz. Nem jobb egyenesnek lenni? Vállalni magadat? Meg a másik kérdés: kéne neked olyan nyomoronc nő, akinek azért nem kellenél, mert még nem volt komoly kapcsolatod? Ezen gondolkozz el.


29/N

2018. febr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

29 évesen nincs annyi eszed, hogy azt mondd, hogy "bocsi, de erről nem szeretnék beszélni", mert mondjuk a randin lévő csajnak semmi köze hozzá? Mellesleg: milyen csaj képes erre rákérdezni?


Viszont ne hazudozz... Úgyis kibukik egyszer, és - fogadok - te leszel megsértődve.

2018. febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Gál Zoé ***** válasza:
13%
10
2018. febr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
74%
Elég egy is. Ha a sírig tart. Ne akarj sose megfelelni senkinek, a párkapcsolat, nem egészen snóbli, tehát senkihez ne szabd magad! Ha volt öt kapcsolatod, azt jelenti, hogy 5-ben tévedtél. Ez ilyen egyszerű. Ha van egy kapcsolatod ami működik, akkor elég az az egy is.
2018. febr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen hogy mennyinek kellett volna lennie. Van akinek ennyi idősen van egy 12 éves kapcsolata, másnak volt 4, a harmadik meg évente, félévente váltja. Aztán olyan is van mint te, akinek nem jött össze komolyabb. De ezt első randin nemhinném hogy bárki is megkérdezné.

Hazudni viszont semmiképp se jó, az előbb-utóbb kiderül, és az nagyon kellemetlen lesz. Aki nem tud így elfogadni, az nem fog tudni máshogyan sem, kár vele vesződni.

N

2018. febr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
volt már több randin is hogy szóba jött, és általában nem adtam rá konkrét választ, de abban tényleg igazatok van hogy nem szabad hazudni, ha valakinek így is tetszek ezen nem múlik
2018. febr. 24. 22:53
 7/13 anonim ***** válasza:
29
2018. febr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Hazudj csak, kérdező! Majd úgy jársz mint a párom. Ő is behazudott nekem csomó nőt, aztán mikor nagyon jól ment a kapcsolatunk, és már furdallta a lelkiismeret előállt nekem azzal, hogy neki igazából csak 2 nő volt az életében előttem. Hát mit ne mondjak, a bizalmam nagyot zuhant..végül majd kisült az egészből, hogy csak fel akart vágni nekem mert a mai világba ciki ha a férfi csak 1-2 nővel volt huszonakárhány évesen.

Nem hagytam el ezért de a bizalmam meg ingott. De csak azért mert első perctől én őszinte voltam vele, ezt elvártam tőle is. Én nem kérdeztem hany nője volt de ha már el akarta mondani akkor ne kamuzzon.

Fontos dolgok ezek is, kérdező. Gondold meg jól moelőtt hazudnál mert talán egy nagyon értékes lányt veszíthetsz el.

2018. febr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is 29 vagyok. Volt barátnőm, de az ágyig nem jutottam el vele. Ha ezt így felvállalnám megnézném azt a ledöbbent pofit. :D Ne legyetek álszentek!
2018. febr. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Egy kapcsolat alapszabálya: ne hazudj!
2018. febr. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!