Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti h szoktátok a barátotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti h szoktátok a barátotokat várni? Szoktatok felvenni vmi szexi fehérneműt neha? 23l

Figyelt kérdés
2018. márc. 2. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem szoktam, heteroszexuális férfiként várom a barátaimat.
2018. márc. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%

A volt baratnom ugy, hogy....”na megjottel te ge**i, gyere ide..!!”

Nekem ez igy jo is volt. :D :P

2018. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nem.
2018. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szexi fehérneműt nagyon néha vettem csak fel.
2018. márc. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Legjobban anelkul bedolve ... ha latom mi van ott akkor tuti 100% merevedes !
2018. márc. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

sajnos ennyire direktbe egyik nőm sem kezdeményezett.

de azt szinte az összes csinálta,hogy mondjuk döglöttem a nappaliban és fürdés után meztelenül belibbent valami ottfelejtett ruhadarabárt meztelenül és már ott sem volt.

én meg mint a veszett állat ugrottam és elkaptam az előszobában,vagy épp vadászó leopárdként utánaosontam és a fürdőben egy megijesztés után leptem meg a vadat.

2018. márc. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább friss,meleg étellel és kávéval szoktam haza várni.

Szexi fehérneműt akkor veszek fel,ha az alkalom úgy adja,vagy kedvem ban hozzá,de nem haza várom úgy,mert éhes és fáradt amikor hazaér.

Szóval én előbb hagyom,hogy kicsit megpihenjen,később mehet bármi. ;-)


28/N

2018. márc. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán igen, de nem viszem túlzásba, hogy ne szokjon hozzá. Ami szerintem a legjobban tetszett neki, hogy ahogy belépett, egy cetli várta, hogy kövesse az utasításokat. Végigvezettem a házon, minden "állomásnál" egy feladat várta, így mire abba a szobába ért, ahol voltam, volt benne egy kis alkohol, meztelen és tiszta volt én meg bent vártam fehérneműben. Naggggyon meglepődött az egészen és nagyon hatásos volt.
2018. márc. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátomat nem érdeklik a fehérneműk, párszor próbálkoztam ilyesmivel, de mindig leveszi mert anélkül akar látni minél hamarabb, mondta is, hogy neki ez nem ad hozzá semmit, mert úgyis csak azt akarja, hogy lekerüljön rólam :D
2018. márc. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Őt nem érdeklik a fehérneműk. Azt szereti ami alatta van. Egyébként mindig meztelenül vagyunk a hàzban, max zokni meg nyitott fürdőköpeny.:)
2018. márc. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!