Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tettetek volna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tettetek volna, ha a férjetek nőnapra úgy nyom a kezetekbe egy szál rózsát, hogy csak annyit mond közben, "Nesze, rózsa! "?

Figyelt kérdés
Semmit többet, nulla romantika.
2018. márc. 8. 18:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
14%

Rózsának hívnak?

Tudod, van az a mondás, hogy "ajándék lónak ne nézd a fogát".

2018. márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy nem Rózsa a nevem. Azért is írtam kis kezdőbetűvel.
2018. márc. 8. 18:42
 3/24 anonim ***** válasza:
10%
Már jó régóta együtt vagytok, ugye? Mondhatni, ez tipikus dolog férfirészről egy hosszú ideje tartó kapcsolatban.
2018. márc. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
28%
Díjaznám a humorát :D
2018. márc. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
41%

Ki milyen rózsát szakít, olyat szagol.

Zsák a foltját mindig megtalálja.


Te választottad, úgyhogy viseld is érte a következményeket.


Nem volt kötelező tahó p..raszttal összejönni.

2018. márc. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
Nalunk az ilyesmi pusztan poenbol fordulhatna elo, es utana jonne a romantika, mert nem tajparaszt ferfival jarok. Ha nalatok ennyi volt es kesz, elgondolkodnek, hogy legyen-e folytatas...
2018. márc. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
68%
Téged legalább felköszöntött!! Én egy "nesze b+" is örültem volna nem kellet volna cifrázni hogy "nesze rózsa"..... És ez nem vicc... Sajnos...
2018. márc. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
98%
"Kösz bmeg."
2018. márc. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%

Jaj, mert az egyből látszik, h tahó paraxt... Az én volt férjemnél nagyobb gentlamen nem nagyon van, mindig volt virág, kis édesség még hétköznap is meglepinek. Aztán vhogy a 7-8. évben már nőnapon is rezgett a léc, alig jutott eszébe, h vmit adni kellene.

Vannak bekényelmesedett férfiak, azok csinálnak ilyet, attól még nem paraxtok egy kicsit sem. Csak ostobák.

Aztán néznek kerek szemekkel, ha az asszony is lekakilja a fejüket. Aztán, ha ezt sem értik kis idő múlva a válási papírokat...

2018. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%
Leszakadt volna a plafon, olyan hisztit vertem volna. :) Azért álljon már meg a menet, inkább adjon egy puszit szeretettel mint rózsát ilyen flegma f..sz módon. Még a munkatársaim is kedvesebben köszöntöttek mint téged a pasid, pedig nem vártam el. Bár én emögött a beszólás mögött előzményt érzek. :)
2018. márc. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!