Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A férfiak nagyrésze tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagyrésze tényleg az egész keresetét a nőnek adja? Miért?

Figyelt kérdés

2018. márc. 24. 07:50
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
37%
Az ilyeneket nem neveznem ferfinak, maradjunk ennyiben.
2018. márc. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem, rosszul látsz valamit.

Az még csak szex kapcsolat, ahol ragaszkodnak a saját pénzhez.

Viszont, ahol mind ketten úgy érzik, össze tartoznak, együtt akarnak élni, haladni, ott már nem csak a nemi szerveket teszik össze.

2018. márc. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
82%
Nem neki adja hanem a közösbe pont úgy mint a nő is és megbeszélés alapján költik el.
2018. márc. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
3%
Mert különben a nők dobbantanak.
2018. márc. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
83%
Aki sajnálja a pénzt,amiből rá főz,vásárol a nő,annak minek kell nő,miért nem tart kutyát? Az menne,hogy a nő a keresetét költse a háztartásra ahol te terpeszkedsz,zabálsz, de besegíteni büdös?Na,én meg az ilyet nem nevezem férfinak.
2018. márc. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
93%
Bírom a hozzád hasonló embereket. Azt gondolod, hogy a férfi haza adja a pénzt, az asszony meg habzsi-dőzsizik. Próbáld ki, hogy mennyire könnyű átlag fizetésekből egy családot mindennel ellátni. Tudom, te 500.000-et keresel... Mire kifizetem a rezsit, lakáshitelt, kötelező költségeket az én fizumból alig marad és még egy falatot sem ettünk, nem vettem egy pár zoknit sem és nem tettünk belőle félre. A magyar valóság az, hogy egy átlagos háziasszony háromszor is átgondolja, mire költ. Egy fizetésből talán életben maradnánk, ha kenyeren élnénk.
2018. márc. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
37%

" A magyar valóság az, hogy egy átlagos háziasszony háromszor is átgondolja, mire költ."


Nem. A magyar valóság az, hogy az emberek jelentős része semmilyen pénzügyi kultúrával nem rendelkezik. Nem véletlenül merül fel időszakosan valamilyen pénzügyi katasztrófa, ami több ezer embert érint.


Egyébként nem látom miért kellene bármelyik félnek is kezelni a pénzt. Nem óvodások vagyunk, hogy zsebpénzt kérjünk/adjunk. A közös életet finanszírozzák együtt, de a többivel mindenki csináljon, amit akar.

2018. márc. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
98%

A magyar valóság az, hogy a háziasszonykodás mellett a nők nagyobb része dolgozik. Komolyan itt egyesek leragadtak az 1800-as években? (Bár akkor is végeztek munkát a nők).

Jó pár rokonom, férfi ismerősöm van, akik simán elisszák akár az asszony által keresett pénzt, ami a családra lenne fordítva. Miről is beszélünk?

Azért kíváncsi lennék az ilyen nyilvánvalóan provokáló kérdezőre, mit szólt volna, ha az anyja ténylegesen nem dolgozik és neki sem ad zsebpénzt?

2018. márc. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
65%
"Nem. A magyar valóság az, hogy az emberek jelentős része semmilyen pénzügyi kultúrával nem rendelkezik. Nem véletlenül merül fel időszakosan valamilyen pénzügyi katasztrófa, ami több ezer embert érint. " Sajnos ez is igaz.
2018. márc. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
95%
Számunkra a közös élet a saját otthont jelentette, addig pedig el kellett jutnunk valahogy. Ez nem kicsi összeg, segítségünk nem volt és nekünk nem volt annyink. Így aztán kinek milye van össze dobtuk, vettünk fel egy kisebb hitelt és vásároltunk egy "házat", nem szépítek egy romot. Azóta közös kassza van, rengeteget dolgozunk, így 3 év alatt lett egy szép új otthonunk. Most autóra gyűjtögetünk, aztán majd másra. Ehhez viszont mind a kettőnknek, mindenét bele kell adnia. Pedig elhiheted, hogy úgy spóroltam, ahogyan csak tudtam. Egyébként egyszerűen azért van nálam a fizetése, mert nekünk így praktikus. Ez nem azt jelenti, hogy zsebpénzt kap, bármikor hozzá tud férni, amikor csak akar, hiszen a pénz közös.
2018. márc. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!