Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, ti összeköltöznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti összeköltöznétek így egy nővel?

Figyelt kérdés

Szóval szerintem senkinek sem újdonság, hogy mára enyhén szólva is elszálltak az albérlet árak. 100 ezer alatt nem talál az ember lánya normális albérletet, de ha talál is, minimum netto 200 ezret kéne keresnie, hogy fennt tartsa magát se spórolni nem tud. De ugye nem mindenki keres 200 ezret.

Ha mégis meg tudja fizetni és spórolni, akkor is évtizedekbe telik mire összejön egy lakás ára ami persze nem egy csodás lakás lesz a dunaparton, hanem egy lepukkant lyuk a 8. vagy a 10. kerületben.

És akkor ott van a gyerekvállalás. Szerintem mondanom sem kell, hogy a főbérlők rémálma egy gyerekkel rendelkező bérlő, és amint jön a baba, a család mehet a busba. Nem épp szép kilátások.

Tételezzül fel, hogy ennek fényében a nő inkább úgy dönt marad az anyjával egy kétgenerációs családi házban, aminek fele-fele arányában van fizetve a hitele. Szerintetek hajlandó lenne így egy férfi összejönni a nővel és családot alapítani vele?



2018. márc. 28. 09:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Magamból kiindulva nem zárkóznék el tőle, hisz hasonlóan nekem is csak albérletet dobott a gép (nincs lakásom, házam és nem is látok rá reményt a közeljövőben, hacsak nem nyerek a lottón).

Szóval nem gáz, nyugi. Sokunknak ezt adta (albérlet vagy szülői ház)

2018. márc. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Persze, igen. Ismerek több ilyet.
2018. márc. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
Nem kell úgy feltüntetni az egészet, mintha te találtad volna fel a spanyol viaszt. Nemcsak te gondolkodsz így, szóval nem egyedi példa.
2018. márc. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
22%
Persze mi férfiak nem ítéljük el a másikat ha a szüleivel él... No problemo
2018. márc. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%

Szerencsére nem keresek rosszul ~500 egyedül is fennt tudok tartani albérletet és mellette valamennyit félretenni, így nem lenne szempont.


Egyébként viszont nem repesnék az örömtől, feszélyezne az intimitás és privátszféra hiánya.

2018. márc. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Semmi baj nincs, ha egy nő még a szüleivel lakik, ha amúgy kényelmesen elférnek. Több nő ismerősöm van, akik negyvenhez közel még szülőknél laknak, mert nagy a ház, akkor miért ne? Költséghatékony megoldás lehet. Én viszont így biztos nem költöznék össze vele, vagyis nem költöznék hozzájuk. Ha már együtt akarnék élni vele családalapítás céljából, azt csakis szülőktől külön tudom elképzelni. Mondjuk ettől még messze vagyok...
2018. márc. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%
Milyen vicces, hogy a férfiak többsége tisztában van a realitásokkal és nem várja el a nőtől, hogy vegyen egy külön lakást csak úgy pikkpakk. Fordítva már elmondták volna a kérdezőt mindenféle lúzer pasinak az elmeroggyant feminácik.
2018. márc. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Csak akkor mennék bele, ha lenne arra esély, hogy így spórolva saját házat tudjunk venni, akár hitellel. A szülőkkel együtt lakás kinyírja a romantikát és hallgathatnám hogyan kéne nevelnem a saját gyerekem. Kösz, nem. Rövid távon oké, hosszú távon nem.
2018. márc. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Mondjuk nekem nem probléma egy normális albérletet fizeti jó helyen. Saját házat egyelőre nem akarok, mert nem biztos, hogy itthon fogok élni pár év múlva
2018. márc. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%

"Fordítva már elmondták volna a kérdezőt mindenféle lúzer pasinak az elmeroggyant feminácik."


Nagy tevedes.

A luzer pasi az, akire a szulei foznek, mosnak, takaritanak, es ugy el, mintha 10 eves lenne.

Baratom is a szuleinel elt mikor megusmertem, de onallo volt, nem kuszolgaltak.

2018. márc. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!