Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom eljegyzett és hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meknes kérdése:

A párom eljegyzett és hozzám költözött. Mégis minden hónapban haza ad a szüleinek a fizetéséből. Szerintetek normális dolog ez?

Figyelt kérdés

2018. márc. 30. 12:33
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
63%
Ha a szülei enélkül nem tudnak megélni, akkor normális, hogy segíti őket.
2018. márc. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
54%
Normális dolog-e támogatni a szülőket? Igen.
2018. márc. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig ha nem ott lakik nem ott eszik és nem ott tisztálkodik akkor nem normális dolog.Egyet értek hogy segítse a szüleit ha megszorulnak akár anyagilag is.De azt a szülőnek nem kellene természetesnek venni hogy minden hónapban érkezik az x összeg.És ugye azt az összeget úgymond a családtól veszi el.Én fel vagyok háborodva hogy azért kell kuporogni hogy eltartsuk a leendő anyóst meg apóst.Ez vicc.
2018. márc. 30. 12:40
 4/45 anonim ***** válasza:
60%
A kérdésben szó sem volt semmiféle anyagi helyzetről, vagy arról, hogy a szülők hogy állnak a dologhoz, úgyhogy kicsit több gondolkodást tudok javasolni neked.
2018. márc. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim válasza:
41%
Szerintem gáz.. Inkább rád, a közös életetekre, jövőtökre koncentrálhatna.
2018. márc. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
85%

Nyilván nem kéne hazaadnia, hisz felnőtt ember, mint ahogyan a szülei is felnőtt emberek. Egy felnőtt ember pedig tartsa el magát. Én azt gondolom, hogy ha bárki megszorul, legyen az a szülő vagy gyermek és ki tudják egymást segíteni, az nagyon jó és szép dolog, de ha egyszer a gyerekem kirepül a családi fészekből, akkor onnantól fogva költse az általa megkeresett pénzét magára és spóroljon, gyűjtögessen saját házra, autóra, megtakarításra, vagy majdan a születendő gyermeke, családja részére. Eszembe nem jutna pénzt utána már hazaadatni vele, vagy egyáltalán elfogadni.

Bár a kérdés, hogy miért ad haza? Beszéltetek erről? Lehet, hogy oka van. Viszont ha nincs, akkor meg üljetek le a pároddal és beszéljétek meg, hogy annak a helye a közelgő életetekben biztos jól jönne, pl. gyermekvállalás idején.

2018. márc. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ezt meg kéne beszélned vele. Ha nektek sincs sok, akkor át kéne gondolni, hogy mennyit tudtok adni, de ez annyi mindentől függ. Pl miért nem tudnak megélni a szülei? Tényleg szükségük van a pénzre, vagy csak tartják a markukat?
2018. márc. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Ugye?Szerintem is gáz!Így egyszerűen nem lesz soha közös életünk.Elvileg ha egy pár össze költözik akkor ők egy külön család lesznek.Kettőnkre kellene elsősorban koncentrálnia.
2018. márc. 30. 12:47
 9/45 anonim válasza:
63%
A fizetéséből hazaad, ezt írtad, nem az összes keresetét adja haza, bizonyára Veled is beszáll a közös költségekbe. Büszke lehetnél rá, hogy ilyen férjed lesz. Ha már most sokallod azt a bizonyos összeget, hát később ez csak valóban rosszabb lehet. Te valszeg soha nem támogattad a szüleid, esetleg jó anyagi körülmények közt vannak, tehát fel sem merült, gondolom, ezért lehet olyan bosszantó Neked.
2018. márc. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
51%
Az összeköltözéstől még nem lesz család. Pláne, hogy az eljegyzés még semmit nem jelent, mint ahogy a házasságkötés sem a mai világban. Úgyhogy szerintem a "párod" azt tesz a fizetésével, amit jónak lát, ha neked meg Ő a zsánered, akkor költs rá.
2018. márc. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!