Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom eljegyzett és hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meknes kérdése:

A párom eljegyzett és hozzám költözött. Mégis minden hónapban haza ad a szüleinek a fizetéséből. Szerintetek normális dolog ez?

Figyelt kérdés

2018. márc. 30. 12:33
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
94%

Ez rendkívül összetett problematika. Nyilván, hogyha a szülők rokkantnyugdíjasok és enélkül éhen halnának vagy nem tudnák a legfontosabb gyógyszereket kiváltani, akkor valahol érthető, hogy az ifjú segítse, támogassa őket.

De!

Kérdéses, hogy a szülők mindent megtesznek és ennek ellenére szorulnak a gyerekükre?

Vagy csak így kényelmesebb? Mondjuk pöffeszkedni egx energiarabló régi nagy házban, egyik cigit a másik után szívni és közben a gyereket pumpolni?


Én hasonló miatt majdnem elzavartam a páromat 2008-9 körül.


Vettem egy házat szülői segítséggel kp-ért.

A párommal együtt költöztünk be. Ő nem hozott a közös életünkbe semmit, mindent apám vett meg én.

A párom abban korrekt volt, hogy a rezsit és a kaját felesben fizettük. Oké, eddig stimt.

De az anyja felvett egy hitelt és kizsarolta, hogy a párom a fele fizuját hordja oda. És anyós nyaralt, cigizett, mi meg nyomorogtunk. Mi nem tudtunk elmenni nyaralni, mert időközben nekem sem volt nagy a bevételem, a párom meg tulajdonképpen a fél fizut, ami eleve kicsi volt, elhordta otthonról. Na ebből volt konflikt.


Nem tudott nemet mondani a felelőtlen anyjának, aki viszont a jajveszékelésen és az érzelmi zsaroláson kívül semmi másra nem volt képes.

2018. márc. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
A szülők nyugdíjasok.Nem veti fel őket a pénz.Anyuka nem sokat dolgozott életében csak potyogtatta a gyerekeket és ivott.De kérdem én a 6 gyerek közül senki nem ad le nekik pénzt csak a párom.Minden gyerek kirepült mindnek családja van.Szóval kérdem én a többi gyerek hol van ilyenkor???Mert akkor ha már ilyen a helyzet akkor könnyebb lenne ha hatan adnák össze azt az összeget és nem egyedül a párom.Sajnos párom szerint rendben van ez így.Szerintem nem.
2018. márc. 30. 12:54
 13/45 anonim válasza:
40%

6 gyereket megszülni sem kis feladat, fel is nevelte őket, s ahogy a Párod viselkedik, hát nem is rosszul.

Hogy ivott-e? Nem tudom. De mint írtad, nem veti fel őket a pénz, ha nem adna haza a Párod semmit, akkor Te totál boldog lennél? Ennyi hiányzik a boldogságodhoz? Szerintem nézz egy kicsit magadba is.

2018. márc. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
49%
Kizárt dolog, hogy ezt hagynám. Nagyon max csak akkor, ha tényleg az éhenhalás fenyegetné a drága anyós pajtit! Úgy látszik a párod anyuka mellein csüng még mindig. Hagyj fel minél előbb ezzel a kapcsolattal, nem fog változni csak akkor, ha elpatkol a vénasszony!!!
2018. márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig te sem lennél boldog ha ilyen párod lenne.Nem azért döglök meg 12 órában egy gyárban nehéz fizikai munkában hogy eltartsuk párom dologtalan alkesz szüleit.Akik ugye semmit nem tesznek érte hogy jobb legyen az életük.És tudod kérdéses hogy egyáltalán együtt maradok e így a párommal.
2018. márc. 30. 13:04
 16/45 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem tetszik, legyetek külön kasszán. Mindenki egyforma összeget tesz a közösbe, ami fedezi a ti költségeiteket, a többiből meg maga rendelkezik. Így abból adna az anyjáénak.
2018. márc. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
Soha nem voltak szüleim jó anyagiak között.Mindig addig nyújtózkodtunk míg a takarónk ért.Anyám már nem él.Rokkant nyugdíjas beteg apám van.Csóró vagyok.De 12 órában nyomom a gyárban ha kell hogy meg tudjak élni.
2018. márc. 30. 13:07
 18/45 A kérdező kommentje:
Eddig is külön kasszán voltunk.Ő 20-25 ezret ad havonta.Ezt adja rezsire meg kajára mert többet nem tud.Nekem pedig az egész fizetésem arra megy hogy vásárolom a kaját az üdítőt és fizetem a rezsit.
2018. márc. 30. 13:10
 19/45 A kérdező kommentje:
Igen!Aki azt írta hogy csak akkor fog ez változni ha elpatkol a vénasszony....igen!Ő írta le az igazat és látta át jól a helyzetet.Ronda dolog ilyent írni hiszen nekem már nincs anyám és tudom mekkora fájdalom elveszíteni...de sz€gyen ide szégyen oda megfordult a fejembe hogy de jó volna ha elpatkolna a vénasszony....sajna még nem olyan vén és kutya baja.
2018. márc. 30. 13:14
 20/45 anonim ***** válasza:
91%
Na így már mindennek a teteje! Költözzön a francba haza!! 20-25 ezer? Semmire nem elég, nem hogy egy felnőtt ember étkezésére... Teljesen hülyének néz téged, ne hagyd már magad! Te eltartod őt, hogy ő eltarthassa a szüleit. Nyisd ki a szemedet, és ne legyél madár!!!!
2018. márc. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!