Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit gondoltok egy kapcsolatról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy kapcsolatról (ill. az alkotóiról), amiben a nő érzékelhetően anyagias - ha anyagi előny éri (a társa által) - az megérezhető a hozzá való viszonyulásban?

Figyelt kérdés

Az én kapcsolatomról van szó (ffi 60)

Kedveskedőbb, hízelkedőbb.

Azt már régen megállapítottam, hogy a viselkedése általában olyan "qurvás". Ami engem persze hogy zavar, de mindent együttvéve nehezen szakítanék vele. Nagyon tetszik (inkább csak testileg).

A sexben sem egy mimóza, és akkor finom voltam. Ami persze jó is (a gyakorlat szempontjából) - viszont másfelől pedig elgondolkodtató (ill. zavaró is) - jobban bejöttek azok a csajok, akik egy kicsit visszafogottabbak voltak. Van az a mondás, hogy a jó feleség az ágyban olyan mint egy k.va...(persze, azt nemtom, hogy a jó feleség olyan-e az ágyban- de az enyém sajna nem csak az ágyban olyan....)

Amúgy a szó szoros értelmében véve és a fogalmak szerint nyilvánvalóan nem k.va...csak...ill. mégis...


2018. ápr. 11. 10:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

Komolyan, bocsi, de te tényleg 60 éves vagy? Mert úgy viselkedsz, mint egy éretlen kistini.


Ennyi évesen tényleg ez a te szinted? Tényleg nem tudod, hogy a korodbelieknek inkább komoly kapcsolat kéne, nem szexkapcsolat?


Mit akarsz te valójában? A leírásod alapján az a csaj inkább csak d..gni tud, de máshoz nemigen ért.


Ha van elég pénzed, akkor tartsd el a kis fruskát, egyéb esetben találj már magadhoz illő 50-60 éves nőt!


Komolyan mondom...ááá.. hagyjuk.

2018. ápr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Bocs, de egy hatvan éves öregemberben a pénzen kívül nincs sok vonzerő. Mire számítottál?
2018. ápr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi, hogy vetted a fáradságot a válaszíráshoz!!

Lehet, hogy valóban el kellene gondolkodnom az élet komoly dolgain... Ő egyébként korban hozzám illik, néhány évvel fiatalabb csak nálam, már ő is a 60-hoz van közel. Ért ő máshoz is, nem csak a sexhez, van rendes állása, felsőfokú végzettsége - és ért is ahhoz, amit csinál a szakmájában (ezt laikusként is meg lehet ítélni, de a szakma is visszajelzi az ő hozzáértését). Nagyon csinos, jó alakú (nagyon bejön nekem az alkata - ha érdekel, privátban megírom - de itt most nem szeretnék kellemetlenséget okozni azoknak, akik nem ilyen szerencsés alkatúak).Első felsőfokúja után még csinált néhányat, a legutolsót talán 5 éve fejezte be - 50 felett. A szülei tehetősek voltak - anyagiakban nem szűkölködött (városi polgárlány). Hozzászokott a jó léthez. Ő viszont csak kicsit átlag felett keres (kb. nettó 230). Nekem is van felsőfokúm, én is csak kicsivel keresek többet, mint ő. Ezek csak körülmények, amiket laírtam - nem feltétlen tartoznak a lényeghez. Ami viszont a lényeghez tartozik, hogy nem a feneke miatt létesítettem vele kapcsolatot, hanem mert nagyon tetszett egyébként is, és nagyon lelkes és kedves volt irányomban. Később, amikor már rájöttem, hogy sok volt itt a "mézesmadzag" - már nyakig benne voltam. Innen "szép a győzelem" - vagyis innentől nehéz a történet....

2018. ápr. 11. 11:53
 4/21 A kérdező kommentje:
A sexről még csak annyit, hogy - mivel 60 felé jár, az egészsége nem tökéletes, ami a sexben is többféle korlátot jelent - vagyis nem olyan fergeteges a történet. Az elején ez is "el volt tusolva". Vagyis, volt az elején a "beetetés"...(...így azért nem jó, mert ez fáj, úgy azért nem, mert az fáj...amúgy meg....- persze, azért valahogy csak jó....-de nem mindegy
2018. ápr. 11. 11:59
 5/21 A kérdező kommentje:
a "beetetés" szó után kimaradt a : Később pedig..
2018. ápr. 11. 12:03
 6/21 A kérdező kommentje:
Valószínű, Te fiatal vagy, és azt gondolod: na, ez is , örülhetne, hogy még él, aztán meg ilyeneken nyűglődik. Mint írtam, ő is 60 felé jár. Másfelől, a koromhoz képest fiatalos vagyok (tudom, sokan gondolják ezt magukról minden alap nélkül). Vagyis e szerint mi bőven összeillünk (összeillenénk). És kapok is tőle elismerést rengeteget (a fizikai mivoltomra vonatkoztatva is - és egyébként is - sokszor csodálkozom is, hogy tényleg, ennyire tetszem neki...Mivel viszont ismerem (mostmár) a mentalitását, minden kérdőjeles - vagyis nem tudható, mennyire komoly...
2018. ápr. 11. 12:12
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy ez a kapcsolat nem rólad, hanem a pénzedről szól, akkor lépj ki belőle! Csak azért, mert jó alakja van felesleges vele együtt maradnod! Ha qurvásnak ítéled a viselkedését ágyon kívül is, akkor keresgélj tovább, valami szerényebb típus után!
2018. ápr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
7-es vagyok megint! Ha minden kérdőjeles, miért vagy még vele?
2018. ápr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Azért is nehéz a helyzet, mert talán nem minden szól a pénzről - érzek felőle egyfajta őszinte ragaszkodást is. Nem seprem véka alá a problémáimat vele kapcsolatban a kettőnk életében - gyakran konfrontálódunk (ezek fő témái a testiség //esti érintkezéssal összefüggő momentumok ill. az anyagi ügyek//. És van előre mozdulás, fejlődés. És nagyon sokszor nagyon kedves, elragadó, sokat dícsér mindenért - mint már írtam is. De, valahogy mégis más elképzelésem lenne nekem (másfajta nő) - csak ebben már nagyon benne vagyok, nehéz lenne a szabadulás - amit tudom, hogy csak én tudnék megtenni, más nem teheti meg helyettem...
2018. ápr. 11. 12:45
 10/21 anonim ***** válasza:
Hát ez pontosan így van! Rajtad múlik a szakítás! Az mit jelent, hgy nagyon benne vagy a kapcsolatban? Kényeles, megszokott....., macerás újat kezdeményezni?
2018. ápr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!