Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy ilyen távkapcsolat nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen távkapcsolat nektek még beleférne hosszútávon?

Figyelt kérdés

A férj külföldi munkája miatt távol van heti 4 napot, otthon p-sz-v azaz heti 3 napot. Évi 2 hónap szabadsága van. És a feleség kimegy hozzá még 2-2 hetekre oda, ahol dolgozik. Így összesen kb. 240 napot vannak együtt, és 125 napot külön.


Ez így nektek még beleférne (éveken át), vagy ez így nagyon gyilkos már? (Azt is írd meg kérlek, hogy a férj vagy a feleség szemszögéből férne bele vagy nem.)



2018. ápr. 14. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Nem tök mindegy, hogy erre ki mit ír? Mindannyian különbözőek vagyunk, más-más igényekkel.


Itt a szóbanforgó két személynek kell eldöntenie, hogy mi legyen. Ez az ő életük másnak ebbe nincs beleszólása.


Gondolom a férj nem önszántából és jókedvéből dolgozik külföldön messze a családjától.


Mi párommal 4 és fél évig voltunk 200 km-es távkapcsiban, heti egy nap tali, amikor meg volt időnk, akkor egymásnál. Összeköltöztünk.

De ez mi vagyunk.


A ti életetekről nektek kell dönteni!

2018. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ti hogy éltétek meg a távkapcsolat részét? Gyengült ezáltal a kapcsolatotok? Jobb együtt?
2018. ápr. 14. 21:43
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Van az a szerelem, ami kibír ennél sokkal többet is. A hét felében együtt vagytok, ezt nemis nevezném távkapcsolatnak, én normál kapcsolatban szoktam ennyit találkozni a párommal. Ha ezt nem éli túl a kapcsolatotok, akkor ne is tervezzetek tovább.
2018. ápr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Jóval kevesebbet tudtam otthon lenni a családommal, szintén külföldi munka miatt. A fent felvázolt helyzet százszor jobb mint az én helyzetem volt. Simán élhető!

F

2018. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem. Én sokszor dolgozok a hétvégeken is a szabadidős tevékenységeimet hét közbenre iktatom be és nem csak a munkám miatt, hanem mert nekem így jobban megfelel.

Oda nem alacsonyodnék le, hogy másik pasit keresek mellé vagy helyette, pedig ez pont egy ilyen helyzet lenne, hogy van párom, de minek.

27 éves nő vagyok egyébként

2018. ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem beleferne, amig nincs gyerek.
2018. ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#2


Nem gyengült. Kitartottunk egymás mellett. Azóta már kb 5 hónapja együtt élünk.


Minden egyes nap tenni kell azért hogy egy kapcsolat működjön.


Egymást akarjátok? Ha igen, akkor tegyetek meg ezért mindent.

2018. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
figyu én 4 éve kb évi 170 napot vagyok a dérjemmel és jobb a kapcsolatunk mint előtte! Tudunk örülni egymásnak és mindig megvan az újdonság varázsa.
2018. ápr. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg csak nem is tavkapcsolat kulonosebben, a het majdnem feleben egyutt vagytok... ha ettol meggyengul, akkor annyit is ert ez a viszony. A tavkapcsolat ott kezdodik, hogy hetekig akar nem is latjatok egymast...
2018. ápr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
5. Igazad van. Nekem se kellenél párnak, de nem csak távkapcsolatban, hanem semmilyen kapcsolatban. Hét közben dolgozom, gyerekek vannak. A hét vége a kikapcsolódás ideje (nekem).
2018. ápr. 15. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!