Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Költöznél a szerelmed kedvéért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költöznél a szerelmed kedvéért 50 km-re a mostani lakhelyedtől?

Figyelt kérdés

A szülővárosomban lakok, itt a családom, a munkahelyem, szeretek itt élni. Ő a munkahelyét nem tudja feladni, ezért nekem kellene költözni.

Ő falusias jellegű kisebb városban lakik 50km-re.


2018. ápr. 16. 21:29
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
73%

En 330 km-t koltoztem. Pszichologiailag ugy egeszseges, ha az uj csaladunk elorebb van a reginel. Ezt nem en mondom, hanem a nalam okosabbak.

Bar nem mondtad milyen komoly a kapcsolat v miota vagytok egyutt.

2018. ápr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
70%
Egy másik földrészre költöztem a párom miatt.
2018. ápr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
59%
Én most fogok. Simán.
2018. ápr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Fél éve járunk együtt. Még friss kapcsolat, de komoly terveink vannak.

Az a bajom, hogy akkor így majd a leendő gyerekünket is cibálni kell mindig a nagyszülőkhöz stb.

2018. ápr. 16. 21:34
 5/42 A kérdező kommentje:
első válaszoló! a párom is pont ezt mondta
2018. ápr. 16. 21:35
 6/42 anonim ***** válasza:
83%

A fel ev meg nem olyan sok. Kicsit talan kesobb, varj ezzel.

De az 50 km, ne viccelj, nem sok...egy 40 perc autoval, tehat evek mulva ne h mar ez akkora gond legyen meg tav, meg az elektromos auto is oda vissza elhoz :D

2018. ápr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
53%
Nem költöznék. Nem tudnám csak úgy feladni az életem a munkám barátaim egy kapcsolatért ami nem is biztos hogy működik.
2018. ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ. Nem zavarna a falu, annak ellenére, hogy születésem óta Budapesten élek. De nem mindegy, merrefelé, mert vannak jobbak és kevésbé jobbak is. Meg az sem mindegy, hogy egyébként mióta tart az ismeretség. Fél éve jártok, oké, és egyébként ennyi ideje is ismeritek egymást vagy régebben? Munkába járás mennyire lenne megoldott? Kellene-e új munkát keresni, vagy maradhatna a mostani? Mennyire stabil a mostani munka? Azért fél év ismeretségért pl. nem adnék fel munkahelyet, de ha lehet ingázni, az jó (én most tervezem a jogsit).

A családtól való távolság annyira nem izgat, nekem nem olyan szoros a kötelék. Elég rövid pórázon nőttem fel, szóval még jó is lenne minél távolabb. Nem vagyok haragban a szüleimmel, de ha nem vagyok elég tudatos, hajlamosak rám telepedni, és észre sem veszik magukat. Szóval így legalább az esély is kisebb lenne erre. :-)

De ez most nem rólam szól (no, vicces ám, hogy nekem is pont egy hasonló távolságra élő ember kéne, bár mi még nem tartunk járásnál). Ezt neked kell eldönteni.

2018. ápr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
62%

Jelenleg Budapesten élek, egy "falusias jellegű kisebb város" számomra semmilyen szempontból nem jelentene előre lépést, így esélytelen lenne. Amúgy is, minek költöznék el innen, amikor Magyarországon Budapest a lehetőségek városa, ezerszer könnyebben talál bárki munkahelyet itt (jó, szürkemarha-tenyésztőknek vagy káposztatermelőknek lehet, hogy nehezebb), mint egy "falusias jellegű kisebb városban".


De mondjuk azt, hogy biztos vagyok a kapcsolatban, és nem egy kisvárosról, hanem mondjuk mittudomén, Frankfurtról vagy Zürichről van szó. Akkor persze. Akkor valóban előre- és nem visszalépés lenne a költözés. Akkor minden további nélkül, függetlenül attól, hogy a barátaim meg a családom hol laknak. Azért a félévi egy találkozóért a nagycsaláddal igazán nem éri meg kifejezetten közel keresni lakhelyet, a barátokat meg hagyjuk, amint mindenkinek gyereke van, kb tizedannyira redukálódnak a baráti összejövetelek mint előzőleg. Szóval igen, amennyiben ez előrelépést jelent a jelenlegi életemhez képest, úgy a fél Földet is lazán átköltözném, de ha nem, akkor tankokkal nem lehetne innen kirobbantani.


Hozzáteszem, 50 km az semmi, azt még távkapcsolatnak is kár csúfolni.

2018. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Fél éve ismerjük egymást. Első randi óta járunk együtt. Ő 40 éves, én 30, tehát nem tini kategória. Jól fizető állásom van nekem is, de neki 5X akkora a fizetése. Kiépített praxisa van, amit nem lehet elhozni, mozgatni.

Szerelmesek vagyunk, a fellángolós időszak van. De komolyan tervezünk egymással. Már házasság, gyerek is felmerült.

Ingázni tudnék, van jogsim, van autóm is.

2018. ápr. 16. 21:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!