Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti összeköltöznétek 5 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összeköltöznétek 5 hónap után a párotokkal ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Jelenleg munkanélküli vagyok mert 1 hete felmondtam próbaidő alatt. Ez volt a második helyem de nem bírtam az operátori gyári munkát mivel az első munkahelyemen irodába dolgoztam 2 és fél évig. Lehet, hogy hamarosan össze fog jönni egy irodai munka annál a cégnél ahol párom is dolgozik. Oda akar szerezni hátha ott jobb lesz nekem. Valószínű én is reggel 6ra járnék bár lehetne 7re vagy 8ra is csak megbeszélés kérdése. Ő autóval szokott járni mivel Nyúlon van a munka. Nem egy helyen lakunk én Győrben élek a szüleimmel. Szüleivel lakik ő is és arra gondolt hogy akkor úgy lenne a legegyszerűbb ha odaköltöznék és együtt járnánk 6ra dolgozni autóval. Viszont én még sose éltem együtt senkivel és tudom h az egy nagy lépés lenne a kapcsolatban. A felső szint az övé van külön fürdő wc 3 szoba de a konyha közös lennt a szüleivel. Ha egyedül élne szívesen költöznék oda de így h van amin közösködni kellene így fura lenne. Kedvelem a szüleit ők is engem meg nem zavarná őket ha odamennék de így félek ettől. Egyszer azt mondta ő nem költözne albérletbe mert az nem a sajátja lenne inkább gyűjtöget még pár évig aztán venne egy házat. Addig azt szeretné előbb utóbb úgyis h lakjak ott a szüleivel aztán akár még egy gyerek is születhetne oda. Majd ha lesz annyi pénzünk akkor pedig elköltöznénk. De így h közös helyiségek is vannak nem értek egyet ezzel a tervvel. Csak így a munkába járást nem tudom h oldanám meg. Buszt térítik de egyszerűbb lenne az autó az tény. A munkát nyilván elvállalnám ha összejönne mert emiatt mondtam fel főként. Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

(Párom 27 én 25 éves)


2018. máj. 14. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem költözünk szülőkhöz! Nem! Nem!
2018. máj. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 iamaveryniceguy ***** válasza:
49%
Mi a tököt csináltál 18-22 éves korod között?
2018. máj. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Ne haragudj, de nagyon ingyen élős, szájba a sült galambot várós stílusod van, az alapján, ahogyan leírtad a dolgokat. Menjél busszal, dolgozzál, kész.
2018. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 iamaveryniceguy ***** válasza:
59%

Mivel privátba válaszoltál, ezért most a levegőbe fog lógni a válaszom, de sebaj.


....


Szóval mivel szakmát végeztél, ezért gondolom olyat csináltál, ami érdekel is (ki csinál olyat, ami nem érdekli?).

Azzal próbálj meg keresni valamit.


Tudod mi lesz ha belemész ebbe a szituba? 5 hónapja jártok, az lófütty.

Egy esetleges szakítás esetén nem csak a lakhatásodat bukod, hanem a munkádat is. Ő elintézi neked. Miután szakítotok, neki terhes lesz, hogy te a cégnél dolgozol. Ezért megválnak tőled és ott leszel semmi nélkül.


Az összeköltözés is necces alapból 5 hónap után, nem hogy ebben az egész helyzetben.

Tényleg próbálj meg a saját lábadra állni és ne segítséggel bejutni valahova.

2018. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem költöznék szülőkhöz. És próbálnék önerőből olyan munkát találni, ami közel van a lakhelyemhez.
2018. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem költöznék össze. Ennyire nem szolgáltatnám ki magam egy friss kapcsolatban, hogy ne legyen egy olyan pont az életemben, ami nem a páromtól függ.
2018. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Laktam szülőknél nekem igazából azzal problémám nem volt....egy ideig. 2 évig bírtam. Jó fej család volt ott volt a nagyszülők is de az volt a baj hogy exem nem akart elköltözni én meg már külön életet szerettem volna gyereket stb. Szóval azt akarom ezzel mondani mehet ez egy darabig de utána te is vágynál külön. Gyereket meg nem szülnék a szülők nyakára. Plusz ahogy mondták előttem csak 5 hónapja vagytok együtt ha szakítás lesz a vége mint és hogy leszel mind a munkád és lakhatásod terén? Sajnos ezekre is gondolni kell. Ha haragban váltok el simán elintézi hogy kirugjanak. Persze ezt mind te tudod mit szeretnél.
2018. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%

Tehát, a munka büdös volt, a párod intézett egyet, megkönnyítené az utazásod és az életed, DE te még azon is problémázol, hogy nincs egy saját háza a popsid alá?

Légyszi, mutasd meg neki ezt a kérdést, hogy végre felnyíljon a szeme.

2018. máj. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

Hat tenyleg nagyon kis kenyelmesnek tunsz :) munkat szereznek neked, busz nem jo csak a kocsi, az odakoltozesen azert meg vacillalsz, de csak mert ott vannak a szulok, ha egyedul elne szivesen bekoltoznel hozza... (jo hogy..)


De hogy valaszoljak is, en laktam hasonlo modon 1,5 evet, söt nalunk a konyha is kulon volt, de nem!!! Megegyszer nem tennem! Inkabb jarnek busszal dolgozni 8-ra.

2018. máj. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nm
2018. máj. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!