Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltöznétek 5 év járás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöznétek 5 év járás után a párotokkal a szüleitektől 50-100km-re? Miért igen? Miért nem?

Figyelt kérdés

2018. jún. 25. 16:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
91%
persze, 5 év járás után simán :)
2018. jún. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Előbb is és messzebbre is. Szerintem természetes dolog a szüleidtől távol kezdeni saját életet, leválni, önállósulni, pártól és a családdal való kapcsolattól függetlenül is. 5 év nekem személy szerint már sok, én 1-2 év után tartanám ideálisnak az összeköltözést, de ez persze millió meg egy dologtól függ.


Szóval, én minden másodlagos gondolat nélkül költöznék.

2018. jún. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
67%

Igen, mert a párom és öt éve járunk. Ennyi indok pontosan elegendő. Ha a szomszéd utcában laknának a szüleim akkor is max. heti egyszer látogatnám csak meg őket, mert szükségem van a szüleimtől elszakadt felnőtt életre. A szüleim sem lógnak a nagyszüleim nyakán, ez az élet rendje. Nekem ez az 50-100 km nem igazán jelent semmit, mert 14 éves korom óta ekkora távolságra vagyok a családtól és hetente-kéthetente járok haza. Ez egyszerűen semmi, nem másik földrészre mennék.

Nem költöznék hozzá, ha az öt év járás elsős gimis korunkban kezdődött, tehát még nagyon fiatalok vagyunk, mert szeretnék egy kicsit mindenkitől függetlenül élni, pár év koli, albérlet barátnőkkel vagy ilyesmi, és csak idősebb koromban bútoroznék vele össze. Szerintem nagyon hasznos egy kicsit önállónak lenni, semmi pénzért nem hagynám ki ezeket az éveket. Meg nekem az a véleményem, hogy a túl korai összeköltözés miatt egyes párok egy időhurokban ragadnak, telnek az évek előrelépés (lánykérés, házasság) nélkül, mondván minek hivatalossá tenni a dolgot, anélkül is megvan minden. Na ezt én szeretném elkerülni, nagy híve vagyok a progressziónak, az egy helyben toporgásnak viszont nem.

2018. jún. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Mivel már 29 éves vagyok, nem várnék 5 évet az összeköltözésre, de még az esküvőre sem.

Szüleim mindegy, hol laknak, csak ne a szomszédban meg ne is 1000 km-re tőlünk. Nem akarnám megfosztani őket az unokázástól.

2018. jún. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
57%
Nem járogatnék senkivel 5 évig, max 1-2. 100 nekem amúgy soknak tűnik, utálok utazni, ha van rá mód akkor pl közelebb. Anyóséktól mi pl 30km-re lakunk.
2018. jún. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

1 ev utan koltoztunk ossze es tobb ezer kmre lakok a szuleimtol :D

100km az semmi...

2018. jún. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
86%

Nem mindegy,hogy mennyire vannak a szülők? Akkor ti dolgozni sem mentek el a szomszéd falunál messzebb?


Mindjárt dobok egy hátast. :D

2018. jún. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nálunk az egyik gyerekről tudom, hogy a lehető legmesszebb akart költözni a szülői háztól, ahogy megtehette. Én is így voltam a magam idejében, ez a természetes.

Most 80 km-re laknak, és a szerencséjükre. Állandó meghívónk van látogatni az unokát, meg időnként kötelező a külső kényszerítő körülmények miatt. Persze, hogy segítjük őket a lehetőségek szerint.

2018. jún. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

5 hónap után költöztem el 1000km-re :D


Ennek másfél éve, köszi, azóta is imádjuk egymást, és eddig minden zűrt megoldottunk ketten, közösen.


29n

2018. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Összeköltöznétek 5 év járás után a párotokkal a szüleitektől 50-100km-re? Ha igen, miért nem?
2018. jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!