Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a barátnőmnek a betegségébő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőmnek a betegségéből adódóan nem mehet bele a strandon az úszómedencébe, akkor szolidaritást kell vállalnom, hogy én sem megyek strandra?

Figyelt kérdés

26/F


Vagy, ha ennek ellenére én kimegyek azzal megbántanám? Azt mondja én attól mehetek nyugodtan, de én nem szeretném megbántani.


2018. aug. 3. 11:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem kell szolidárisnak lenni vele. Ő is mondta, hogy nyugodtan menjél, nem fogod őt megbántani vele. Ne akarj beleképzelni olyan dolgokat ebbe, amik nem léteznek.


Attól, hogy pl. én menstruálok, attól a párom nyugodtan mehetek strandolni.

2018. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja, hogy menj nyugodtan, akkor menj nyugodtan. Az én életemben is vannak olyan dolgok, amiket nem tehetek meg betegségből adódóan, ettől még nem sajnálom senkitől és kifejezetten rosszul esne, ha miattam a párom lemondana ezekről. Kedves tőled, de én nem kérek a sajnálatból és a "szolidaritásból", az összes olyan ismerősöm, aki hasonló helyzetben van, ugyanígy gondolja.
2018. aug. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

*valszeg a barátnőd is.

Ez lemaradt a végéről, utolsó voltam.

2018. aug. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
Nőként mondom a legjobb megoldást ilyenkor: te bemész a medencébe, megkéred, hogy sétáljön körbe, ameddig te úszol, pancsolsz, stb., sőt térdig be is viheted a medencébe, szélére is leülhet, a tusolónál enyhén tusolhat, ezt ilyenkor sokan így szokták :) Így praktikus. Közben beszélgethetsz vele, kérheted, hogy csináljon fotókat, stb :)
2018. aug. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
Előző vagyok. Vigyetek egy-egy sötétebb törölközőt is, s amikor leül valahova, azt maga alá teszi, ez is egy jó konfortérzés :)
2018. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem hallgatsz arra, amit mond? Miért csinálsz problémát, ha nincs?
2018. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

4-es, ugye pasi vagy, mert csak az lehet ilyen idióta.

NEM BIZTOS, hogy menzesz miatt van a baja a lánynak, ami miatt nem mehet a vízbe. (lehet felfázásra hajlamos, lehet bőrbetegség, bármi ilyesmi, nincs megoldva minden egy sötét törölközővel).

2018. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Te jó ég, most olvasom, hogy nő vagy:(
2018. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly kismama voltam, nem szívesen mentem volna be a medencébe. Ettől még mentünk strandra, szeretek napozni, ott is együtt vagyunk. Nem vagyok 3 éves, hogy sírva fakadjak, amiért én nem úszhatok. :)

Más kérdés, hogy mi az a betegség. Van olyan, amivel már eleve strandra menni se lehet, pl. fertőzés miatt. Ilyenkor is tudtok csinálni külön programot. Te mész strandra, ő meg csináljon olyat, amit te nem (annyira) szeretsz. Néha jó egy csajos nap, pasik nélkül. ;)

Nem vagytok összenőve, ha neki nem gond, te menj nyugodtan.

2018. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Milyen betegség?

Ha mondjuk allergiás a klórra, akkor menjetek természetes vízhez és meg van oldva..

Remélem nem a menstruációt említed "betegségként"...

2018. aug. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!