Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az ex mennyasszonyom szándékos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex mennyasszonyom szándékosan nem szedte a fogamzásgátlót hetekig és miutá terhes lett csak akkor mondta el mikor mar a 4. hónapban járt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottam a ex mennyasszonyommal a beteges féltékenységei miatt. Mikor ezt megtettem ő közölte velem h én nem szakíthatok vele mert 3 hónapos terhes. Ami azért is furcsa mert 1 éve fogamzásgátlót szed. Erre amikor én rákérdeztem h miért csak most mondja el (merő véletlen h pont akkor mikor már elvetetni se lehet) azt mondta rá h ha màr ugyis összeházasodunk akkor egy két gyerek nem akadály és h ő minnél hamarabb akar. Persze miután sokkos állapotombol kikerültem kiderült h az anyja adta neki ezt az ötletet h akkor essen teherbe mert így tuti elveszem. Ezek után pláne nem akarom. És most a nyakamra akarnak sózni egy olyan gyereket akit még nem is akarok és a exem családja kötelez a házasságra. Az exem ráadásul zsarol engem mimdennel h akkor azt fogja mondani h megerőszakoltam stb....

2018. aug. 16. 13:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer vedd fel ezt a beszélgetést, ismét csikard ki belőle, és lesz ellene bizonyítékod. Vagy eldugott kamera, akár.
2018. aug. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%

Nem tud kötelezni senki semmire. Gyerektartás fizetésére max.

32/f

2018. aug. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%

Jó, mondja. Az erőszakot bizonyítani is kell, az pedig elég érdekes lenne, ha feleségül akarna menni ahoz, aki ezt tette vele. Körberöhögi a rendőr.

Házasságra senkit se lehet kötelezni. Card már le, hogy mit akar a pereputtya!

Fizetsz gyerektartást, azt sehogy se tudod kikerülni, havonta megy az utalás, és ennyi. Ha nem akarod, akkor soha csak találkoznod se kell a gyerekkel.

Az meg elég gyanús, hogy pont most derült ki, mikor szakítasz. 4 hónapig nem tűnt fel, hogy terhes a menyasszonyod? Csodás kapcsolat lehetett.

Ez olyan kamu szagú. Vagy te trollkodsz, vagy ő hazudik.

2018. aug. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%

De undorítóak az ilyen nők...hogy lehet ezzel zsarolni egy férfit? Mivel jobb az hogy valaki kényszerből gyerek miatt vesz feleségül egy nőt mint az hogy szerelmembol történne az ilyen?

Az ilyen aljas huzasokat undorítónak tartom egy féreg parazita az a nő

Az ilyen nem is nő

Ahelyett hogy megoldást keresne hogy működjön a kapcsolat ne legyen válás vag szakítás inkább zsarolja a férfit

Legrosszabbul a gyerek jár mert az anyja egy érdek hisztis magatehetetlen nő más eszköze nincs csak a zsarolás

Már nem csodálkozom miert vannak a ferfiak rossz véleménnyel a nőkről

Ezek miatta a kis huzasaik miatt. Unorito ..

sajnállak kérdező

N24

2018. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%
Jézusom. Szedj össze minél több bizonyítékot és perelj-perelj-perelj! Több, mint valoszínű, hogy gyerektartást majd fizetned kell. Keresd fel az apák az igazságért egyesületet.
2018. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Nö létemre mondom hát ez Ge..ség volt töle... Nem tudja az exed hogy nem játszadozhat emberek életével kedve szerint? Se a tièddel se a babàéval... Attòl hogy összeházasodtok nem lesz semmi olyan mindt règen csak szegény baba issza majd meg a levét.. Attòl hogy nem akartad (akarod) a babàt attòl még a te gyereked még ha ez a kigyò igy csőbe is hùzott... De én a helyedbe nem.vennèm felesègül mert akkor bevállik az anyosod terve... De attòl még a gyerekkel foglalkoznék ha megszülletik... De az Exet nagy ivbe leszarnám hadd föjön csak a saját levébe..
2018. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
77%
Fuu mindig is ez volt a rémálmom, hogy valaki így próbáljon meg magához láncolni..
2018. aug. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
35%
Kamu
2018. aug. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%

Nő vagyok én is, de az ilyen "nőket" agyonverném. Mégis mit hisz? Hogy majd ha így zsarolással, hazugsággal elveszed, akkor ti lesztek az idilli tökéletes család??

Sajnos a gyerek már ott lesz, ő nem tehet semmiről, sőt neki lesz a legrosszabb. Épp ezért a helyedben őt nem dobnál el, vele foglalkoznék, legalább néha legyen normális emberrel. De a nővel max annyit beszélnék amennyit a gyerek miatt nagyon muszáj. Egyébként max gyerektartásra kötelezhet, másra nem.


De hogy a fenében nem vetted észre hogy terhes? Jó, valakin eleinte nem látszik, de talán eljátszotta a menstruációt?? Az én páromnak már az első kimaradás feltűnne.

Ezek után viszont az is kérdés, hogy valóban terhes e, vagy az is csak hazugság... Láttál róla papírokat? Barátnőmnek kisebb mappányi összegyűlt a vizsgálatokból, már az első hónapokban.

2018. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%

NEHOGY FELESÉGÜL VEDD!


Dobd ki a vérbe, és többet rá se nézz.


A gyerek a tiéd, vele törődj, egyrészt a születése ellen már úgyse tehetsz semmit, másrészt ő nem tehet semmiről. A véred, vállalj érte felelősséget. Akkor is besikerülhetett volna, ha szedi rendesen a tabit, ezt valószínűleg tudtad, hogy nem létezik 100%-os megoldás, szóval ha lefeküdtél vele, akkor gondolom volt terved, hogy mi lesz, ha gyerek lesz belőle.


Az erőszakkal való fenyegetőzést engedd el. Mit akar? Van esetleg látlelete, vagy bármi más bizonyítéka? Ki fogják röhögni, ha tényleg megpróbál ezzel felnyomni. Ráadásul sajnos még akkor se történik semmi az ilyen ügyekben, ha egy nőnek vannak bizonyítékai. Ettől nem kell félned.

2018. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!