Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 30 éves korban ez normális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves korban ez normális? Vagy csak én szeretném sürgetni az időt?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyok együtt barátommal.

Szóba hoztam az összeköltözését de ő még koraiknak tartja.

Oké én sem most rögtön szeretném de azért egy éven belül jó lenne összebútorozni.

A hely megvan mindkettőnknek saját lakása van.

De ő még nem készült fel erre és több idő kell neki mint egy év.

Normális ez, hogyha egy életerős egyedül élő férfi komolyan gondol egy nőt nem akar vele minnél előbb összebútorozni?


2018. aug. 26. 11:32
1 2
 1/18 próbálokkedveslenni ***** válasza:
80%

Felvázolod, hogy miként tervezted el az összeköltözést? Lehet van benne valami aggasztó.


Arra gondolok, hogy ki költözik kihez és ilyenek.

2018. aug. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Attól is függ, hogy hogyan vetetted fel neki, mert lehet hogy megijedt az elköteleződöttségtől. Nem szabad elkapkodni, közös döntésnek kell lennie a hosszútáv miatt a költözésnek. Nem szabad sürgetni senkit.
2018. aug. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%

Akár teljesen normális is lehet. Ez legalább annyi dologtól függ, mint ahányszor elmulasztom az ajánlott napi nyolc órás alvást. :)


Viccet félretéve, nem mindenki kezeli egyformán az ilyen helyzeteket, ennek pediglen tényleg milliónyi oka lehet. Kezdve attól, hogy valamilyen negatív tapasztalat áll a háttérben, példának okáért egy hasonló szituáció amiből rosszul jött ki.

Lehet, hogy szimplán hozzászokott az egyedülléthez, onnantól nagyon nehezen veszi rá magát az ember, hogy valakit ennyire szorosan az életterébe vegyen, vagy ő csatlakozzon oda. Ezt a két példát hozom fel csak, nehogy bogarat ültessek a füledbe, tök alaptalanul. Ellenben nem kizárt, hogy csak tényleg korainak tartja, közben azon ügyködik, hogy életetek legjobb, legszebb döntése legyen :).


Nyugodj meg, éljétek a közös életeteket, tervezzetek, alakítsatok, építsetek, kiforrja majd magát ez. Sok sikert! :)

2018. aug. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
Igen, teljesen normális. Én se akarnék egy éven belül összeköltözni.
2018. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%

Számomra is korai lenne az 1 éven belüli költözés

Nem szeretek ilyen hamar össze költözni senkivel sem

N24

2018. aug. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
Tapasztalatom szerint az összeköltözés után indul meg a lejtőn egy kapcsolat. Ő még szeretné a jobb időszakot kicsit megélni, te pedig naiv vagy. Szóval igen, ő a normális.
2018. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 próbálokkedveslenni ***** válasza:
69%

#24 - Már nem azért, de 24 évesen még épp, hogy kijöttél az egyetemről.

30 évesen pedig remélhetőleg már teljesen máshol tartasz az életedben.


Nem csak nyomni kellene a válasz gombot, mint a süket, hanem odafigyelni, hogy releváns-e a válaszod az adott kérdésben. A tiéd nem az. Valószínűleg a kérdező sem "sürgette volna" a dolgokat 24 éves korában.

2018. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Most sem sürgetem. Csak szóba hoztam a témát. És meglepődtem a válaszon. Azt hittem ő is hamarabb szeretne.

Hozzá költöznék mert így tudjuk megoldani mindkettőnknek a munkahelyet.

És az egy évet én nem a kapcsolaton belüli egy évre gondoltam. Hanem mostantól fogva egy év. Ami azt jelenti, hogy lassan 2éve lennénk együtt.

2018. aug. 26. 12:30
 9/18 anonim ***** válasza:
73%

Mi ezen a bonyolult. Fel eve voltam a parommal egyutt amikor mondtam hogy : ott egy szekreny a cuccaidnak oda teheted, nem mondom tobbet.


Ez udvarias keres volt hogy cuccoljon ide.


Ha nem elek valakivel egyutt akkor nem tudom meg hogy milyen. 30 felett meg nekem bar nem volt surgos de feleslegesnek ereztem a bohockodast hogy neha osszejarunk azt kesz.

2018. aug. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem normálisak az igényeid, én is hasonlóan gondolkozom ennyi idősen. Ugyanakkor a párodat sem ítélem el, millió oka lehet amiért óvatos vagy fél.


Az okára kell rájönnöd, hogy miért nem szeretné, mik a tervei stb. 30 évesen már azért nincs annyi időd (feltéve ha cél a családalapítás), hogy olyannak húzd az időt akivel tök mások az elképzeléseitek!

2018. aug. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!