Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek mennyire elfogadha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire elfogadható az, hogy a párom olyan emberekkel ápol jó viszonyt, akik velem ellenségesek?

Figyelt kérdés
Konkrétan az történt, hogy a párommal közös barátaink egy ideje nem keresik a társaságomat, a megszokott közös programokra el se hívnak,gyakorlatilag kiközösítenek. Ennek konkrét okát nem ismerem, mert velem nem közölte senki, csak találgatni tudok, hogy egy "jóbarát" megkavarta azt a bizonyosat. Viszont én nem fogom keresni a kegyeiket és megalázkodni, ugyan mondják már el mi a bajuk velem. Ehhez képest a párom külön-külön szokott találkozni velük, és ilyenkor mindig megkérdezem, hogy nem tartja-e ezt furcsának? Erre az a válasz, hogy már régebb óta ismeri őket, mint én, úgyhogy nem, és nem az ő dolga hogy milyen viszonyban vannak velem. Szerintem ez azért nem így van, mert létezik egyfajta szolidaritás is a párok között.

2018. aug. 26. 16:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
80%
A pàrod baràtainak nem kötelessége szeretni téged. Attól még ő talàlkozhat velük, hogy téged nem kedvelnek. A problémàkat pedig ha akarod, neked kell lerendezni velük. Egyàltalàn nem kell szolidaritàst vàllalnia. Ha előtte szídnak téged, csúnyàn beszélnek rólad, àlljon ki melletted, de csak mert nem kedvelnek téged, neki nem kell dobni a baràtait. Ez nem így működik.
2018. aug. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!