Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kiköltöznétek külföldre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiköltöznétek külföldre egy olyan fiúhoz, akivel interneten ismerkedtetek meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Év eleje óta kisebb-nagyobb megszakításokkal interneten ismerkedem (chatelek, skype-olok) egy külföldön élő magyar fiúval. Ez idő alatt rengeteg mindent megtudtam róla, szinte már nincs is olyan téma, amit nem érintettünk. Nyáron hazalátogatott, és együtt töltöttünk jó pár napot. A találkozókat mindketten élveztük, azonnal egymásra hangolódtunk. Mikor visszament, egyre csak győzködött, hogy menjek ki hozzá, vállaljak ott munkát, ha csak pár hónapra is mennék, az sem baj, ő mindenben segít, az elején majd anyagilag is támogat, ha kell.


A történethez az is hozzátartozik, hogy a fiú többnyire rendes, figyelmes velem, élőben kifejezetten előzékeny volt. Viszont impulzív, lobbanékony ember, gyakran meggondolatlanul szól/cselekszik, a súrlódásokat nem mindig a megfelelő módon kezeli, és többször is megbántott. (Volt, hogy chaten letiltott kisebb-nagyobb időre.) Mentségére elmondta, hogy ilyenkor más gondja is volt, összejöttek a dolgok a munkahelyén vagy az albérletében, és hogy én "csak hab voltam a tortán". Többször is kihangsúlyozta, hogy milyen jó, hogy mi tartalmasan és jókat tudunk beszélgetni, és hogy ez mindig hiányzott az előző kapcsolataiból. A közelében jó lenni, a kémia is úgy tűnik, működni fog (pár találkozó után még nem bújtunk ágyba, én bele sem mennék ilyesmibe, ezt ő is tudja, és hajlandó is várni, amíg készen nem állok). Viszont kifejezetten aggaszt a hirtelen természete, és félek, hogy ez idővel csak elharapózna.


Számomra ez jó lehetőség lenne arra is, hogy az adott ország nyelvét gyakoroljam, és hogy több pénzt keressek, amit később félre tudok tenni. Nem utolsó sorban távol kerülnék a családomtól(ők sem egyszerű eset).


2018. szept. 9. 15:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%

*Volt, hogy chaten letiltott kisebb-nagyobb időre.) Mentségére elmondta, hogy ilyenkor más gondja is volt, összejöttek a dolgok a munkahelyén vagy az albérletében, és hogy én "csak hab voltam a tortán".


Ne menj ki ehhez az emberhez, mert teljesen ki leszel szolgáltatva neki és a hangulatingadozásának. Számítani az ilyen emberre nem lehet, és ne is szabad.

2018. szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Én lobbanékony emberekben nem tudok bízni, nekem már ez önmagában kiábrandító lenne. És főleg nem költöznék ki olyanhoz, akivel összvissz pár napot töltöttem együtt, és akkor sem úgy, hogy én voltam nála.


Abban az esetben költöznék ki, ha amúgy is akarnék és lenne elég félretett pénzem.

2018. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem mennék ki. Ennek a letiltogatásnak tudod, mi az élő változata? Hogy azutcára rak, mert a "hab vagy a tortánt", amikor épp rossz kedve van, és te nem úgy válaszolsz neki. Az ilyen fasziktól menekülni kell. És ezt úgy mondom, hogy én annó egy teljesen más kultúrába, gyakorlatilag földrészre költöztem ki annó a páromhoz.
2018. szept. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
2%
Én is ilyen letiltós hülye vagyok, lobbanékony és sértődékeny, de ha hozzám jönne ki valaki, akkor biztos, hogy nem hagynám cserben. Lehet valaki full nyugodt és mégis becsap.
2018. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%

Kiköltöznél külföldre egy kvázi vadidegen emberhez? Ennyire azért nem lehetsz naív és ostoba.

Azt meg pláne nem értem, hogy egy ilyen alacsony értelmi szinten tengődő tiltogatós gyerekkel miért nem szakítottad meg a kapcsolatot már régen...

2018. szept. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem mennék. Ha összevesztek lehet utcára kerülsz. Mert nem ismersz ott senkit sem.
2018. szept. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus bántalmazó kapcsolat sztori.
2018. szept. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt! :)


A tiltás első olvasásra tényleg meredeken hangzik, viszont azt tudni kell, hogy élőben nem röstellt érte elnézést kérni, és mondta, hogy abban a helyzetben azt tűnt neki helyesnek, mert előtte összekaptunk, és nem akart egy idegennel (akkor még tényleg azok voltunk egymásnak) tovább vitatkozni.


Az utcára semmi esetre sem dobhat ki, hiszen ő is csak albérlő abban a házban, ahol majd én is egy saját szobát bérelek magamnak, vagy vele lakom majd egy szobában, de mindenképpen úgy is fizetni fogom a saját bérleti díjamat, nem szándékozom eltartatni magam, és kiszolgáltatottá válni.


Igen, tudom, hogy bántalmazó kapcsolatra hajaz, ezért is aggódom. De mindenképpen mellette szól, hogy élőben szinte körül ugrált, nagyon figyelmes volt, figyeltem folyamatosan a testbeszédét is, és abból is azt szűrtem le, hogy tényleg bejövök neki, nem csak duma részéről.


Egyébként is, mi bajom eshet ha kimegyek hozzá pár hónapra? És most kérlek ne gyertek a rémtörténetekkel, hogy majd megerőszakol vagy eladja a szerveimet a feketepiacon. Otthon ugyis bemutatnám indulás előtt, és ő is engem, időt töltenénk egymás családjánál, ha eltűnnék, nem jelentkeznék a családomnak vagy lenne bármi probléma, egy-kettő elővennék.


Ha nem múködik, az úgy is ki fog derülni, és szépen hazajövök. Pénz szempontjából mindenképpen megérné, és mivel az adott ország nyelvét elég jól beszélem, ezért nem lennék teljesen elveszett még akkor sem, ha bekövetkezne az általatok említett legrosszabb, ami nem fog, mert sehogyan sem rakhat ki önkényesen.

2018. szept. 9. 20:49
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt.

Miért én ugráljak neki? Pláne egy ilyen labilis embernek...

2018. szept. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
77%

Egyik ismerősöm a legjobb barátjához járt ki Kijevbe, netes társkeresőn ott ismerkedett meg egy lánnyal. 1,5 évig távkapcsolat (2-3 hetente járt ki hozzá hétvégente). 1 éve házasok, a lány költözött hozzá.


"Ez idő alatt rengeteg mindent megtudtam róla, szinte már nincs is olyan téma, amit nem érintettünk."


A távkapcsolat alatt 2-3 órát beszéltek Skype-on, napi szinten... De! Lakva ismered meg a másikat. Nagyon szeretik egymást, de sok köztük a súrlódás! Idő kell míg összecsiszolódnak.

2018. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!