Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek normális, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha egy együtt élő pár egyik tagja a szüleinél alszik akár hetente több napot ezek miatt?

Figyelt kérdés

Például amik miatt szokott:

- tanulnia kell

- otthon felújítanak, átalakítanak valamit

- ünnepnapok

- nincs kedve olyan korán kelni (szülei közelebb laknak a munkahelyéhez)

- kell valami holmi a szüleitől (és akkor már ott is alszik 1-2 napot)

- bármelyikük beteg


Ez mennyire normális, megszokott?

Ti tolerálnátok ezt a kapcsolatotokban?


2018. szept. 12. 08:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Jól értem, hogy együtt éltek, de ennek ellenére, ilyen hülyeségek miatt heti többször a szüleinél alszik? Ez egyáltalán nem normális. Most komolyan: hogy a fenébe lehetséges, hogy az ilyen pasiknak van barátnőjük, míg több normális, rendes férfi egyedülálló és nem találja a szerelmet? Hihetetlen :D
2018. szept. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy ott alszik?

Környezetemben is van rá példa, hogy elvileg a szülőknél alszik, gyakorlatilag a szexpartnerénél.

2018. szept. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1000% hogy tényleg a szülőknél van.


Nő az illető, akiről szó van. :D

2018. szept. 12. 09:01
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted az hogy nő az önmagában 1000%?


Van nekem is ilyen nő ismerősöm aki a szüleinél és a barátnőjénél is szokott aludni heti 1x 2x. A féreje meg egy idióta aki elhiszi. Nálam is aludt egyszer ilyen alibivel.

2018. szept. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Saját szememmel látom, hogy ott van, maradjunk ennyiben.
2018. szept. 12. 09:34
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez egyáltalán nem normális.

Vagy nem tud elszakadni rendesen a szülői háztól, vagy valamiert jó tőled "szabadulni". Én ezt biztos nem tolerálnám. Nem azért költözünk össze, hogy mindvacsinált ürügyek miatt fél heteket máshol legyen.

Mióta éltek együtt?

2018. szept. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Nem normális, és később is ilyen marad. Nem tud leválni a szüleiről és 10-20 év múlva se fog tudni.

Keress helyette egy olyan nőt, aki örül, hogy hozzád bújhat éjszaka, nem a szülei jóéjt puszijára vágyik.

2018. szept. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát mikor még 18 éves voltam és volt egy barátom aki megkèrt minden szombat este hivjam fel msn en hogy lássa hogy otthon vagyok anyáméknál nem pedig buliba....

Hát szèpen felvetem a pizsimet fél 11 kor felhivtam msn en beszeltünk azt nekiáltam ásitozni meg mondogatni hogy álmos vagyok stb stb... Szèpen elköszöntünk... aztán letettük....


Utàna gyors smink öltözés és irány a buli 🤣

Meg nem.csaltam akkor még 🤣

Szòval atòl hogy látod hogy ott van nem tudod micsinál utána :)


N/28

2018. szept. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem a párja vagyok, hanem a (szülőkkel élő) tesója, látom hogy délutántól reggelig otthon van velünk :D

Szóval ebben tényleg semmi kamu nincs.


Csak még soha nem láttam ilyet másnál, és kíváncsi lettem hogy ez mennyire megszokott, mennyire normális.

2018. szept. 12. 15:04
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet sokat veszekednek ès olyankor haza menekül mert nem tud máshova menni :)
2018. szept. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!