Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Zsugori velem a párom! Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsugori velem a párom! Ez normális?

Figyelt kérdés
Fél éve élünk együtt. Van egy 4 éves kislánya az előző házasságából. Nem velünk él a kislány, de olyan gyakran van nálunk, hogy akár mondhatnánk azt is, itt lakik. Mindent megkap, amit kiejt a száján, mindene megvan. Nekem is jól fizető, stabil állásom van, mint az élettársamnak, meg is veszek magamnak mindent, de jól esne tőle néha egy kis figyelmesség. Pl egy szál virág, ha boltba mennek, hozhatna egy csokit stb. Ha vesz élelmiszert pl annak a felét mindig kifizetem és fordítva is igaz. Miért nem kapok tőle semmit? Miért smucig velem?
2018. szept. 18. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Jelezd neki ezt finoman, hogy jól esne néha egy kis apróság.

Valószínűleg nem is gondolja, hogy ez fontos lenne.

2018. szept. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%

Olyan fontos ez? De mi köze van ennek a négyéves kislányához? Irigyled tőle hogy neki vesz?

Ahhm,nőként nem is értem ezt az egészet.

2018. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A zsugori és a smucig nem ezt jelenti.

Ő egyszerűen csak figyelmetlen.

2018. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ilyen. Akli kettőig el tud számolni az a felsoroltakat tudja magától. Ráadásul annyi esze nincs, ezzel saját maga alatt vágja a fát.
2018. szept. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7%

*Ha vesz élelmiszert pl annak a felét mindig kifizetem és fordítva is igaz.


Nem értelek... Nekem miért nem volt soha ilyen?:D Mi a ti helyzetedben, azaz én a kezébe nyomtam a fizut és nem volt ilyen, hogy bármit is felesben. Mindenem az övé volt:D


Biztos, hogy kapsz tőle meglepit, csak nem figyelsz oda. Ha például meglep egy saját készítésű vacsival, az is meglepi, és ajándék. Ráadásul jobb mint az agyonajnározott virág:D Vagy az is egy kedves gesztus, hogy nem hagyja, hogy fagyoskodj,gyalogolj a hidegben és bevisz melózni.. Ezek apró dolgok de hidd el sokkal beszédesebb mint egy ékszer vagy virág.

2018. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azért írt a kérdező a gyerekről, hogy szemléltesse, hogy a párja megtehetné, hogy Őt is meglepje néha, hisz a gyerek is megkap effektíven “bármit” nem irigységből, csak szemléltette az anyagi helyzetet.

Szerintem finoman megkérdezheted tőle miért nem gondol rád soha, ha látja, hogy neked ez fontos talán jobban odafigyel:)

2018. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6%

* saját készítésű vacsival, az is meglepi, és ajándék.


És tudod milyen jó is az, ha hullafáradtan nem neked kell főzni este, amikor a hátad közepére nem kívánod a főzést-én aztán tudom, mert én útálok főzni, hát még este:DD

2018. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se zsugoriság, csak figyelmetlenség.
2018. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Ezt megbeszélted már a pároddal? Mert néma gyereknek anyja sem érti a szavát.


Viszont a 4 éves kislánytól ne irigyeld, hisz ő az apja. Ha annyira nem tudsz vele megbékélni, akkor keress gyermektelen párt.

2018. szept. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
Mondd meg neki, higy mostmar valami ipari termeket jo lenne ha hozzamvagnal.
2018. szept. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!