Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A “rossz” lányok közül sokakna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A “rossz” lányok közül sokaknak miért jobb fősuli alatt kitartott szeretőként, vagy prostitúcióból albérlethez jutni, ahelyett, hogy párkapcsolatot keresnek akinél lakhatnak ingyen?

Figyelt kérdés

Ne gyertek azzal, hogy nem létezik ilyen, több élő példát is ismerek, aki vagy önszántából nem akart koliba menni, vagy nem jutott neki a koleszban hely és 1 , vagy 2 férfi kitartott szeretője volt, vagy pedig prostitúcióból bérelt lakást.

Miétt nem lenne sokkal kellemesebb, tartósabb és egyszerűbb nekik sima párkapcsolaton belül a már dolgozó, vagy jómódú családból származó egyetemista fiúhoz hozzá költözni?


Én otthon laktam fősuli alatt, de úgy merült fel bennem ez a kérdés, hogy több volt barátomhoz is odaköltözhettem volna, ha akarok. Ismerem őket, fel sem merült volna bennük, hogy rezsi pénzt kérjenek tőlem, amig tanulok.

Volt köztük velem egyidős egyetemista srác, akinek lakást vettek a szülei, volt olyan aki örökölt lakást.



2018. okt. 7. 09:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%

Nem minden főiskolás illetve egyetemista csaj ilyen, de tény, hogy létező jelenségről van szó.


"Miétt nem lenne sokkal kellemesebb, tartósabb és egyszerűbb nekik sima párkapcsolaton belül a már dolgozó, vagy jómódú családból származó egyetemista fiúhoz hozzá költözni?"

Talán mert jóval kevesebb ilyen fiú van mint amennyi "rosszlány". Ezek a csajok minimum átlagos külsővel rendelkeznek, de legtöbben átlag felettiek. Ha ehhez még hozzáveszed, hogy a legjobb korban vannak, akkor rájössz, hogy nem éri meg nekik megállapodni egy átlagos, szinte nulla egzisztenciával rendelkező, a valódi életben még csak a szárnyait bontogató srác mellett. Ha kellően szűri a partnereit (és az adottságai is jók), akkor ki tud alakítani egy olyan vendégkört, akikkel még jól is érzi magát és anyagilag is jobban jár, mintha barátnő lenne.

Hozzáteszem, nem ítélem el őket. Neki is és a vendégeinek is tiszta sor, amit csinálnak. A vendég megkapja az élményt amire vágyott, ő pedig megkapja érte a pénzt. Számomra sokkal visszataszítóbbak azok, akik "barátnőként" kihasználják a pasikat és ha egy jobbnak tűnő jelöltet találnak, akkor már lépnek is le. Úgyhogy legyenek inkább "rosszlányok", mintsem kihasználjanak olyan srácokat, akik komoly kapcsolatot szeretnének.

2018. okt. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%

A legtöbb prosti csak szivatja a kuncsaftokat, hogy "jaj, egyetemista, elit csaj vagyok, kell albérletre a pénz", mert jobban hangzik, mintha bevallaná, hogy "érettségim sincs, lusta vagyok melózni".

A kangörcsös kuncsaft meg magához nyúl örömében, hogy ő most "elit, egyetemista" csajt dug... :D

2018. okt. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
#1. Még ha nem is hiszed el, hogy ismerek alkalmi prosti egyetemista csajokat, azt igazán elhihetnéd, hogy nem mindegyiküknek felelnek meg a jó öreg koli körülményei és a magyar gazdasági helyzetben nincs (/sincs....) közülük pénze a szüleiknek arra, hogy béreljenek lakást nekik.
2018. okt. 7. 10:22
 4/24 A kérdező kommentje:
sorry, #2.-nek címeztem az előbbit
2018. okt. 7. 10:23
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert amit egy prosti a munkaidejében megkeres, az az övé, akit meg otthon tartanak ki, az napi 24 órában áll készenlétben, hogy aztán annyi csurranjon-cseppenjen, amennyit a párja jónak lát.
2018. okt. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Arról nem is beszélve, hogy egy prosti mindenféle morális probléma nélkül bármikor abbahagyhatja, vagy nem fogadhat többet egy megadott ügyfelet. Szíve joga, amit megkeresett, azért megdolgozott. Ha a pasid tart ki, amíg tanulsz, egy életre le vagy neki kötelezve.
2018. okt. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
#5. lehet olyat találni, aki jómódú is ÉS emellett a lány szerelmes is belé. Lásd a saját példám, szerettem az exeimet és eltartottak volna jó körülmények közt, amig tanulok.
2018. okt. 7. 10:32
 8/24 anonim ***** válasza:
Ehhez semmi köze a szerelemhez, nem is írtam szerelemről, pláne azt nem írtam, hoyy az lenne a baj, hogy nem szerelmes a pasiba. Tudsz olvasni?
2018. okt. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
*ennek
2018. okt. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
#6. Ezzel sem értek egyet, bármikor ki lehet lépni egy eltartós párkapcsolatból is
2018. okt. 7. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!