Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek ha még korainak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha még korainak gondolom az összeköltözést, de párom családja erőlteti?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt. Tudom másnak ez épp elég. De amíg szüleimmel élek tudok tanulni munka mellett. Sokkal kevesebb a háztartási munka, a családom sulis napokon átvállalja. Illetve több pénzem is marad a tanulmányaimra. Viszont ezt egy albérlet vagy hitel mellett lehetetlen. Párom ezt megérti, ő is inkább még gyűjtöget. Viszont párom szülei már napi szinten ezzel vannak elfoglalva. Párom állandóan veszekszik velük. De mintha a falnak beszélne.

Én bármit mondok lepereg. Az a baj, hogy mindent irányítani akarnak. Albérletet is néztek már. Ez akármilyen jó a kapcsolatunk vitát generál.

Valaki hasonló helyzetben anyós és após kapcsán? Joguknak érzik beleszólni az életünkbe. Majd ők megmondják mi a jó nekünk...

Hogyan kezeljem a minden lében kanál szülőket?



2018. nov. 18. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Leordítanám őket a francba.
2018. nov. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a párodat unják már otthon kerülgetni? És le akarják pattintani ezért.
2018. nov. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Már bocs,de mindketten csak élősködtök otthon.Ilyen gyerekes felfogással ne akarj kapcsolatot,felesleges.Én azt gondolom ha valakiben nincs meg az a vágy pénztől függetlenül,hogy na most aztán lépek,ha kell albiba megyek hogy a magam ura legyek,az még gyerek.
2018. nov. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudod, ez jócskán nem élősködés... A fizetésem java részét leadom. Viszont így is több marad mint ha albérletbe mennék. Marad elég a tandíjra. Sajnálom ha a szüleid szerint te élősködő vagy, de az én családom merőben más felfogású...
2018. nov. 18. 12:48
 5/8 A kérdező kommentje:
Illetve, köszönöm de nem fogok senkinek albérletet fizetni, hogy elmondhassam milyen király vagyok mert önálló vagyok. Otthon meg nincs más mint szárazkenyér... Az ilyen okoskák kíméljenek.
2018. nov. 18. 12:50
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Tegyél a párod családjának a véleményére. Ha TI ketten egyetértetek abban hogy ez korai sok szempontból akkor ez is lesz az álláspont. Az hogy a parod meg elköltözik a szüleitől vagy nem az meg legyen az ő dolga. Te ne azon törd a fejed. Foglalkozz a tanulással és ha majd eljön az ideje hozzáköltözöl vagy kerestek egy helyet ketten.
2018. nov. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sz.rd le őket, aztán kész. Probléma megoldva. Nem is ertem mit foglalkoztok velük. Ők is tesznek rá, hogy ti mit magyaráztok, miert nem akartok még, hát akkor tegyétek ti is azt.
2018. nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez off lesz, de arra figyeljetek, hogyha összeköltöztök és családot alapítatok, akkor ne ők mondják meg, hogy mi legyen, mert sajnos gyanús.
2018. nov. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!