Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Sok férfi miért tekint úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért tekint úgy a barátnőjére /feleségére mintha az egy bejárónő lenne? Miért alapvető dolog hogy a nő főz mos takarít rá mintha a férfi egy szállodában élne?

Figyelt kérdés

Nem lenne egyszerűbb ha a férfi is kivenné a részét a hazimunkabol és nem úgy viselkedne mint egy gyerek akit ki kell szolgálni?

Egy felnőtt ember képes magát ellátni és nem a másikra vár

Tudom ferfiak egy rétege csak ilyen de azok miért teszik ezt? Úgy hogy mindkét fel dolgozik


2018. nov. 20. 14:00
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
87%

Sokakba az anyja nevelte ezt.

Elég ironikus, de a nők kihasználását sokszor épp egy nő tanítja a pasinak.

Legalábbis akiket én ismerek és ilyenek, azokat az anyjuk nevelte ilyenre.

2018. nov. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
24%
Azt nem értem, hogy téged ez miért zavar. Pont ugyanaz, mint amikor férfiak azon siránkoznak, hogy egyes nők miért tekintik a férfiakat járó ATM-nek. Mert csak. Te is kiemelted, hogy nem minden férfi ilyen. Akkor meg? Keress normális férfit, a síró pasik meg keressenek normális nőt, és máris minden rendben lesz. Nem kell mások életével foglalkozni
2018. nov. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
29%

Az a réteg aki ilyen, az könnyen lehet, hogy lusta. A nők azon rétege, aki ilyen férfiakkal van annak dacára, hogy ez neki probléma, az miért van? Te például miért vagy/voltál ilyen férfival kérdező, mikor a kifejtésed alapján tudod nagyon jól, hogy vannak olyan férfiak, akik a párjukkal együtt látják el az otthoni teendőket?

32/f

2018. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
42%

Nem tudom, de nem is érdekel.

Az én környezetemben mindig felesben ment minden, a férfiak is tudtaklegalább egy tál ételt a család elé tenni, foglalkoztak a gyerekekkel, sőt.

2018. nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
80%

Viszont úgy néz ki ezt sok nő elviseli és együtt marad az ilyen férfival, és mivel ezt teszi így nem tudom sajnálni őket, maguknak köszönhetik.


Van választása mindenkinek.

2018. nov. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
85%
Nézd. Inkább az az érdekes, hogy miért vannak olyan nők, akik ezt meg is csinálják.
2018. nov. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
88%

Nem alapvető. Csak azt lehet cselédnek hasznàlni, aki hagyja magàt... Szarul vàlasztottàl.

Az ilyenek azért teszik ezt, mert van nő aki pattog nekik és megcsinàlja helyettük is a hàzimunkàt. Plusz van akinek az anyja kinyalta otthon a seggét és ezt szokta meg, hogy semmit se kell csinàlnia.

2018. nov. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
83%
Azért teszik valószínűleg, mert hím soviniszták és van olyan hülye mellettük aki képes és szó szerint kiszolgálja őket..
2018. nov. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
5%
Mert azok a férfiak akik egy életen át tanultak a jó és kifizetődő munka reményében , úgy gondolták ezeket a nőkre jellemző feladatok nekik nem kell megtanulniuk.
2018. nov. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
52%

Mi nem hasznos a válaszomban?

Az volt a kérdés, hogy miért ilyen sok férfi.

Én erre válaszoltam.

Ebben mi a nem haznos?

#1

2018. nov. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!