Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kinek mi a tapasztalata ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a tapasztalata ebben a problémában?

Figyelt kérdés
Szeretnék tanácsokat kapni olyanoktól akik már benne vannak a változó korban. A problémám hogy mostanában nem hiányzik a szex. Én nem ilyen voltam, ezért is gondolom a változó kor az oka. A párom pedig nagyon is akarja, szinte naponta. Nekem ez óriási teher, már csak úgy gondolok rá hogy az lenne jó ha le lenne tudva. Mert ha nem teszem konfliktusforrás köztünk. Kérlek ne mondjátok hogy beszéljük meg, ezen nem igazán van mit. Ő sokszor akarja, én lassan már soha. Érez valaki hasonlókat, illetve elmúlhat ez?
2018. dec. 11. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó neked. Én meg pont fordítva vagyok. Mikor 30-as voltam sokszor elaludtam mire szexre került volna sor. Nem is hiányzott. Néha 2 hét is eltelt mire hajlandó voltam. Aztán jöttek a 40-es évek. A férjem 1 héten egyszer, mert fizikai dolgozó. Igaz olyankor nagyon kielégítő. Nekem a heti 2 vagy 3 lenne az igényem. És a nedvességgel sincs gondom. Közel járok az 50-hez. Néha utálom magam a szexuális igényem miatt.
2018. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ugye majd nem fogsz nagy boci szemekkel csodálkozni ha féreqúr, keresve a miérteket? Persze az ember ideig-óráig türelmes, vár hátha javul a szitu de ez nem tart örökké. Megoldás? Elnézed ha mással kefél de hozzád megy haza. Vagy tán ő is mondjon le a szexről??
2018. dec. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is 45 múltam, regen az exem mellett kín volt, száraz is voltam...a mostani párommal sosem elég. Nem tudom h a változó kor miatt e, inkább a személye és a nagyon kötődés lehet. Sztem már inkább neki sok néha (ő a ffi).
2018. dec. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!