Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Honnan keressek anyamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan keressek anyamnak elettarsat? A fiatalabbakra azt mondja, biztos anyagi erdekbol vannak vele. Engem nem zavarnak, ha fiatalabb elettarsa lenne.

Figyelt kérdés

Jelenleg engem zaklat rengetegszer,probalja alaasni az aktualis kapcsolatomat. Kulon lakasban elunk. Munka miatt talalkozunk sokat.


Egyedul el egy lakasban,150 cm magas,40 kg,60 eves. Sokkal jobb allaporu,mint az atlag 60 eves nok,sportosan oltozkodik. Szokott edzeni a szabadban,,de ott is kitalal minden probalkozora vmit.

Ha tarskereson leveleznek helyette,tuti eszrevennek a stilusbeli kulonbseget. Teljesen masok vagyunk.



#pihenés #Anyamnak elettars #nyugodt elet
2018. dec. 15. 12:51
 1/5 A kérdező kommentje:

Meg arra gondoltam,hogy az illetovel megbeszeljuk,hogy en dicserem ot anyamnak mindig,o meg az en aktualis elettarsam magasztalja.

Igy tudnank egymast segiteni.

2018. dec. 15. 12:54
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem lenne egyszerübb közölni vele a száddal hogy szláljon le rólatok keressen pasit mint áruba bocsátani.. A kapcsolatot is meg lehet szakitani..
2018. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Először is szerintem NE te akarj anyukádnak élettársat keresni. Szerintem sokkal jobb, ha nem avatkozunk bele az ilyesmibe.


Mi az amivel úgy gondolod, hogy megpróbálja aláásni az éppen aktuális kapcsolatodat?

2018. dec. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előbb tanulj meg normàlisan fogalmazni, aztàn foglalkozz a sajàt életeddel, édesanyàdéba meg ne màssz bele!
2018. dec. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mar rengetegszer kozoltem anyammal ,hogy szalljon le rolunk. De beteg . Lelki nyomorek.
2018. dec. 16. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!