Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szeretem a férjem. Viszont az élet messze sodort a szüleimtől, akiket imádok. A férjemmel ugyanis külföldön élünk, ugye én költöztem ki hozzá. Szeretek vele élni, igazán szeretem őt, de nagyon hiánypznak sokszor a szüleim, testvéreim. Egyre többször gyötör honvágy, sírok is sokszor, eddig mindig titokban. Itt külföldön egy ikerházban lakunk a férjem szüleivel, tehát a költségek megoszlanak.

Nekem már néha tényleg nagyon honvágyam van, így arra gondoltam, hogy a férjemnek felvetném, hogy elköltözhetnénk-e Magyarországra. Csak hát félek ezt felhozni, mert ő nemrég váltott munkahelyet, amivel elégedett, többet keres stb. Emellett nem tudnánk eladni a házat és abból venni egyet Magyarországon, mert ugye anyósék itt laknak.

Szerintetek mit kellene tennem?

Gyerekeink még nincsenek.


30/N


2018. dec. 26. 16:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

A látogatás nem megoldás?

32/f

2018. dec. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a ferjedtol fugg. Vesd fel neki, aztan megbeszelitek. De igazabol par opcio van: hazakoltoztok egyutt, elvaltok, maradtok.
2018. dec. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen voltam így, 2évig bírtam az akkori barátom mellett.Szép és jó volt minden,de mivel nem szomszédos országban voltunk,a tököm tele lett az egésszel,hiába voltunk anyagilag nagyon jó szinten.Nagyon sokszor fogtam magam,elmentem a legközelebbi bárba,megittam pár italt,elpicsogtam a bánatomat a pincérnek,amivel jobb nem lett a helyzet.Nem voltak barátaim,senki.Végül ő vetett véget a dolognak,és bizony jól tette ha belegondolok így 20 év után.A férjed nem fog ideköltözni.Neked kell döntened.
2018. dec. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Kb. 3 havonta látogatok haza 1 hétre. Lehet furcsa, de nekem az kevés. Lehet, hogy extrém vagyok ilyen szempontból, de én nagyon ragaszkodó vagyok.

De a férjem is rossz itt hagyni 1 hétre...

2018. dec. 26. 16:11
 5/18 anonim ***** válasza:
Beszélj neki erről. Egy próbát megér. Valamilyen kompromisszumos megoldást szerintem nem lehetetlen találni. Lehet, hogy a párod sem rajong a kint létért, csak a pénz vonzza oda. Ha viszont hallani sem akar a hazaköltözésről akkor nem tudom mennyi jövője lehet ennek. Teljesen máshogy képzelitek el a jövőtöket, és ez mindig problémát fog okozni. Mindig boldogtalan leszel, ha mindent feladsz érte amit szeretnél.
2018. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ő idekinn nőtt fel kényszerű okból (nem részletezném), de igazán nem érzi hazájának egyik országot sem.
2018. dec. 26. 16:21
 7/18 anonim ***** válasza:

Akkor neki ilyen szempontból mindegy is lehet. Beszélj vele, csak kitaláltok valamit.

32/f

2018. dec. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Attol tartok, hogy itt a hosszutavu "megoldas" a valas lesz, sajnos. İgy nem lehet elni se neked, se neki.

De hazassag elott nem beszeltetek at ezeket? Nem eltel huzamosabban kint?

En is kulfoldre koltoztem kapcsolat miatt, de a leendo ferjem elso kerdese az volt, hogy "fogsz tudni itt elni?" Es utana ragaszkodott hozza hogy alaposan gondoljam at, legyek kint huzamosabb ideig, kezdjek el ott elni es lassam meg, hogy milyen.

2018. dec. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

De átbeszéltük és én azt hittem, úgy éreztem, hogy menni fog.

Előtte éltem már külföldön 2 évig. De úgy látszik, az nem volt mérvadó sajnos...

2018. dec. 26. 16:58
 10/18 anonim ***** válasza:
Akkor nem lehet hogy "melyebbre" kene asni? Nem lehet hogy a kornyezeteddel, az orszaggal, a munkaddal, a kapcsolatoddal stb. vagy elegedetlen? Es azert menekülnel a helyzetbol?
2018. dec. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!