Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az normális ha ezt érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha ezt érzem összeköltözés után?

Figyelt kérdés
..hogy nem olyan és nem úgy sikerült ahogy akartam es gondoltam. Kb 8honapja élünk egyutt, de meddig tart az ossze csiszolodas? - nyilvan nem két nap..
2019. febr. 16. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismered a mondást, hogy lakva ismerszik meg az ember? Nagyon igaz. Amíg az ember heti párszor találkozik, néhány órára, vagy akár 1-2 napra, könnyű megjátszania magát, a legjobb oldalát mutatnia a kiszemeltjének. De amikor belekerülnek a hétköznapok mókuskerekébe, és folyton együtt vannak, már nem lehet sokáig tettetni, szépen kibukik az valódi énje.
2019. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Hát azért ha valakivel már jó ideje együtt vagy akkor szerintem nem tart sokáig az összecsiszolódás. Ha együtt töltetek pár évet akkor azért jó pár olyan szituáció van ami majdnem olyan mintha együtt laknátok, vagy legalább is kijönnek azok a problémák amik egy összeköltözéskor. Konkrétan mik a problémák? És mennyi idő után költöztetek össze? Én a 8 hónapot nagyon sokallom összecsiszolódásra.
2019. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3.5ev utan adódott a lehetőség h egyutt eljunk
2019. febr. 16. 14:43
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
8 hónap alatt már illett volna összecsiszolódni. Mik a problèmák?
2019. febr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
3,5 év kapcsolat után, ha 8 hónap alatt sem működik az együttlakás akkor lehet azt jelzi, hogy nem működik a kapcsolat.
2019. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ mi a gond. Ha csak apróságok, akkor normális. Ha megkérdőjelezted a közös jövőtöket, akkor is lehet normális, így viszont nem biztos hogy erőltetni kell azt, ami nem megy.
2019. febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Két év után költöztünk össze, nagyon fiatalon. Lehet, hogy ez miatt is és mert első kapcsolat, de nekünk hatalmas boldogság volt, nem emlékszem, hogy csiszolódnunk kellett volna...
2019. febr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!