Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan szoktatok együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktatok együtt aludni egyszemélyes ágyban?

Figyelt kérdés
Nekünk kényelmetlen. Legalábbis engem zavar, hogy melegít egész éjjel. Na meg annyit forgolódik, hogy csak arra riadok, hogy megint fejbe vágott vagy hasba térdelt. Ha teljesen hozzá simulok, akkor egy idő utá már zavaró, hogy merev a pénisze, akár még az éjszaka közepén is.
2019. febr. 16. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Micsoda problémáid vannak. Pár év és jössz panaszkodni, hogy már csak havi kétszer áll fel neki.
2019. febr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez ilyen. Ha meg az Istenért nem áll fel neki, akkor meg az lenne a bajod. Szerezzetek nagyobb ágyat.

32/f

2019. febr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem hagyom merev pénisszel lefeküdni 😉 utána meg elfekszünk ahogy mindkettőnknek kényelmes, és alszunk ☺️ nálunk nem jellemző hogy egymást rúgdossuk álmunkban, inkább a takarót lopjuk el egymástól 😃 össze bújva alszunk, és engem nem zavar, hogy melegít éjjel, nagyon jó érzés, hogy hozzá bújhatok 😍😍
2019. febr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem te annyira nem szereted a barátodat...
2019. febr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%

Felnőtt emberek nem gyerekàgyon alszanak, mi példàul 2x2 méteres àgyon.

Gyerekek meg akkor alszanak együtt, ha testvérek, barátok.

Gyerekként nem kell még jàtszanotok a felnőttet.

(Egyébként a kislànyom 9 éves, de az ő szobàjàban is franciaàgy van màr, a vendégszobàban pedig felnőttméretű kihúzható kanapé.Szép is lenne ha egyszemélyes àgyra fektetnénk barátainkat akik nyaranta jönnek 1-2 hétre)

2019. febr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Régen sokat aludtunk így koleszban vagy ha mentünk valahova. Nem mindenhol tudtuk összetolni az ágyakat. Ha meg össze volt tolva ugyan úgy 1 ágyon aludtunk, mert kényelmetlen volt a két matrac közötti lyukban feküdni. Nem tudom, nekünk annyira nem okozott gondot. Az sem zavart, ha merevedtek a dolgok, én kifejezetten szeretem. Amúgy is összebújva szeretünk aludni, tehát egy 5 méteres ágyból is egy személynyi helyet foglalunk. De ha ez nálatok ekkora probléma, akkor szerezzetek nagyobb ágyat.
2019. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2évig aludtunk így, szóval van tapasztalat. először is a 3 válaszoló leírta a lényeget, nagyjából nálunk is így működött.

Mi nagyon jól összeszoktunk, kanálka pozicíóban érdemes aludni, vagy úgy hogy a férfi a hátán a lány oldalán és e feje alátámasztva egy párnával. Mondjuk mi annyira durván nyomtuk, hogy 8 óra múlva is ugyanabba a pózban keltünk fel ahogy elaludtunk. :)

2019. febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen az a kanálka pozíció? 😲
2019. febr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, nálunk kis kifli nagy kifli néven fut, nem tudom ez segít-e. :D Az oldalatokon fekszetek és egyikőtök öleli a másikat.
2019. febr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kiskifli-nagykiflit ismerem, csak még nem hallottam kanálka néven :) mi szinte mindig így alszunk el :) köszi a választ, nem tudtam, hogy így is hívják :)
2019. febr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!