Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A nők miért járnak egy Justin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért járnak egy Justin Bieber kaliberű suttyóval?

Figyelt kérdés

Adott egy elkényeztet lusta srác aki világ életében megkapott mindent csettintésre az Apjától aki így próbálja xar gyerekkorát pótolni.


Hmm mit ért el?


8 osztály a bukás szélén de a cashel átment a gyerek és egy semmitevő szakma. Majd berakták egy helyre ahol gombokat kellett nyomkodni és saját céges autót is kapott.


Otthagyta és kiment külföldre a senkiházi uncsi tesójához takarítani.



Közben a csávó egy igazi menő gyerek mások szemében, amatőr rallyzik és tehetsége az semmi hozzá de csinálja.



Párkapcsolatok terén állandóan más barátnői voltak mind szépek és mindegyikkel ő szakított.


Az utolsó barátnője egy 4 éves kapcsolatot hagyott ott érte és már az esküvőre készültek.


Most a csaj osztja, hogy átvertek de túlélem szóval tiszta tréé ezek a mai csajok, ilyen gyökérre bukni.



2019. febr. 17. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
A férfiaknak anno miért kellett Angelina Jolie, aki már akkor úgy nem volt normális, ahogy volt és ritka szar a természete?
2019. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem az esetem... jolli, max Billie Eilish de a zenéi miatt
2019. febr. 17. 16:38
 3/12 anonim ***** válasza:
3%
1, senkinek nem kell AngJolie. 🙂 Benézted. 🙂 Kérdező, mert pénze van. Sok nőnek meg az az Isten.
2019. febr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hm.. valamiért mégis vonzó. Nem tudom, gondolkodnom kéne hogy miért de most nem jut eszembe semmi. Vonzó és kész.
2019. febr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Justin Bieberről annyit, hogy azért akinek ilyen világhírű karrierje van az tud valamit. Amit írsz az szimpla irigység. Aki elér valamit, az tud valamit. Ennyire egyszerű. Nem vagyok oda az ilyen férfiakért, de nyilván vannak olyan belső dolgai és olyan tulajdonságai amikről te nem tudsz. Csak a sikertelen emberek gondolkoznak úgy, hogy aki elér valamit, annak biztos alá rakták, vagy biztos lop csal meg hazudik.
2019. febr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5# szia! Először is köszönöm a válaszod!


- nem így hangzik ahogy leírtam de tényleg nem vagyok irigy az életére.

- megvan a saját életem és a magam gondjai

- a barátnői kicsit érdekesek voltak, mert tényleg odavoltak érte csak ez a hülye gyerek egyet se tudott értékelni, pont mint a drágábbnál drágább cipőket anno a lábán.

2019. febr. 17. 16:52
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Ez elég bonyolult dolog úgy gondolom. Nem lehet egyértelműen megmondani hogy mi az ok...

Talán kéz a kézben jár több dolog is.

Hiába állítják például a nők hogy nem érdekli őket a pénz, a döntő többség két egyforma férfi közül azt választaná amelyik biztos anyagi háttérrel rendelkezik. A kérdés szempontjából légyegtelen hogy ezt a pénzt ő maga szerezte meg, vagy apuci biztosítja neki. Valószínűleg a pénz miatt érdekesebb életet is él mint egy átlag Józska, ez megintcsak vonzó a nőknek. Mint írod rallyzik, ez is vonzó sokaknak. Régebben ladáztam, ha az nincs akkor nem jövök össze életem első barátnőjével. Nyilvánvaló hogy kell valami ami felkelti a nők figyelmét.

Az is lehet a csávónak olyan személyisége van amit zabálnak a nők. Te ezt férfiként nem láthatod(gondolom férfi vagy).


"most a csaj osztja, hogy átvertek de túlélem"

Ez a csaj saját szegénységi bizonyítványa, persze hogy a másik a hibás mindig...


Ne aggódj azok a csajok akik ilyen suttyókra buknak, neked úgysem jönnének be. Egyébként meg ez főleg a fiatal lányokra igaz, amiket írtál. Később azért ők is tanulnak a hibáikból.

2019. febr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bieber mondjuk nem suttyó, de a jelenség létezik.
2019. febr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, igazán köszönöm, hogy felvilágosítottál, hogy nem vagyok nő, mert nem ezek a kaliberűek vonzanak...
2019. febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9# ohh sajnálom akkor vegyétek úgy "egyes" nők, így már jobb?



Egyébként sok csaj ismerős mondta rá, hogy így nem kéne úgy nem kéne, aztán meg hallom, hogy volt egy kis esti akció itt-ott amott.

2019. febr. 17. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!