Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Te belemennél hogy 100%-ban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te belemennél hogy 100%-ban a párod (aki amúgy dietetikus, ért hozzá) szabja meg az étrended?

Figyelt kérdés
Ő főzne, lenne otthon mindig egészséges kaja, pont olyan amennyire szüksége van a szervezetednek, viszont a nassolásról, pörköltről, pizzáról, sült krumpliról, édességekről, cukros üdítőkről teljesen le kéne mondanod. Persze ezt nyilván nem lehet befolyásolni, hogy napközben mit eszel tehát becsület alapon menne, de azért szigorúan számonkérné rajtad ha eltérsz az étrendtől.
2019. febr. 17. 18:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%
Belemennék, ha főzne és egészséges étket tenne az asztalra, majd ha megkívánok egy szelet pizzát, akkor megeszem azt is.
2019. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%

Bele ameddig nem erzem h ez mar kenyszerites a reszerol

Onnatol nem erdekelne

2019. febr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%

Nem.

Azért mert van saját akaratom, nem kell hogy más szabja meg mit lehet és mit nem!

Megenném az ő általa készített kajákat, de azt is ennék amit megkívánok.

2019. febr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Ért hozzá, gondolom benne is dolgozik. Van elég páciense, akinek megszabhatja mit egyen. Akkor talán bele mennék, ha egy mélabús, állandóan szomorú párt szeretne, mert ilyen lennék mellette.
2019. febr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Rockarc ***** válasza:
79%

Az biztos, hogyha ez ilyen ultimatumszeruen menne, akkor ott egybol vege lenne mindennek. Ha csak annyiban merul ki, hogy tudod nem szabadna pizzat enni, en meg bologatok, hogy tudom, tudom, mikozben ragok tovabb, akkor oke. Tehat a velemenyet elmondhatja, de en dontok.


42F

2019. febr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Ha jól főzne, akkor igen. Viszont nálam is van egy szint, lehet hogy azt el sem érné. Tudod vannak, akik azt hiszik magukról hogy marha egészségesen főznek (pl. Norbi és társai), aztán röhögőgörcsöt kapsz, mikor meglátod hogy mennyi szemetet raknak az ételbe. :D
2019. febr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
46%
#5 annak aztán sok értelme lenne LOL! :D
2019. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%
Igen, de ki mondta hogy a pizza, sült krumpli egésszégtelen? Minőségi pizzát szoktam rendelni, csak természetes alapanyagokból frissen. Erről és a csokikról nem mondanék le. Tengeri herkentyűk kizárva!
2019. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Tudok én főzni, nem vagyok kisbaba, és az sem biztos, hogy ahogy ő gondolja, az valóban jó. Rengetegszer hallani, hogy szaktekintélyek sem értenek egyet egymással, előfordulhat, hogy a párom sem a legjobb úton jár. Ez szerintem egy bizarr kapcsolat lenne, anyukám sem szólt ennyire bele az étkezésembe, amikor 5 éves voltam.
2019. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ő hamarabb lázadna fel ha kikerülne a pörkölt meg a pizza az étrendből. Egyébként meg aki ezeket kiszedi az nem tudom milyen dietetikus. Bármilyen ételt el lehet készíteni úgy, hogy az egészséges legyen és ne hízlaljon. Nem egyszer csináltam már ilyen pizzát vagy hamburgert. Édességekkel ugyan így. Aki ezeket helyettesítés vagy máshogyan készítés helyett simán csak kiszedi az étrendből az kicsit sem ért a munkájához.

Kérdésre válaszolva simán rábíznám a páromra, úgy is minden ételről tudja, hogy szeretem-e, és ha igen hogyan. Viszont ha én nem akarok ilyesmiben részt venni, mert nekem tökéletes a sült krumpli akkor ne akarja rám erőltetni. Bár a párom nem is tenne ilyet, tehát mindegy. De gond nélkül rábíznám magam, jobban ismer mint bárki.

2019. febr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!