Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együttélés vagy egymás mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélés vagy egymás mellett élés? Mit tehetnék, ha ennyire jelentéktelen lett a jelenlétem?

Figyelt kérdés
Párommal 1 éve költöztünk össze. Jelenleg a lakásfelújítás lépcsőfokait zongorázik végig minden energiánkat, pénzünket ennek szentelve. Kezdi felőrölni a mindennapjainkat. Ő hajnali 3ig dolgozik, én ekkor már rég alszok mivel hajnali 5re megyek, hazaérek befejezem a házimunkát, aztán hazaér amiben tudok segítek majd alszok. Ez megy minden nap. Szép apránként haladunk,amúgy társamnak érzem, szeretem őt, tudom hogy kettőnkért teperünk most ennyire de a szexuális életünk kuka, értsd: havi egy szex, mikor el is élvez, kedve nincs, semmilyen szexuális megmozdulást mellőz. Ha van egy kis pihenése inkább Bud Spencer filmeket néz, eszébe sincs összebújni. Csók akkor van ha kierőszakolom. Eddig ilyen gondjaimnem voltak, mindig igyekezett ő is a kedvemben járni ahogy én is az övében. Lassan fél éve tart ez. Belefásultam. Múlthéten már eltávolodtam tőle, se puszi, se ölelés, se érintés de még csak egy csábos nézést sem ejtettem. Két nap után megkérdezte van e valakim. Mondtam hogy nincs de mivel ő sose kozeledik én ezt meguntam majd ha akar valamit akkor kezdeményezzen. Azóta sincs semmi, ő neki jó ez így. Olyan mintha egymás mellett élnénk csak. Már a -beszélgetés is kezd csökkenni. Alig keressük egymást. Borzasztó látni hogy aminek össze kéne kötnie minket az ekkora gátat szab közénk. Vajon megváltozik ez majd ha véget ér a felújítás?
2019. febr. 17. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem a felújítás a gond, hanem eleve rossz a párkapcsolatod.
2019. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem változik meg. A felújítás csak egy ok a sok közül ami előhozta a kapcsolat valódi állását. Nem vagytok összevalók. Ennyi a helyzet.
2019. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én korábban álmaim pasijának tartottam őt. Esküdni mertem volna hogy őt nekem teremtették. Az összeköltözésünk után is minden nagyszerű volt. Csak most kezdődött a gond és rettentően letaglóz.

Ha felhozom neki a témát rögtön elüti hogy kettőnkért dolgozik ennyit azért kapok annyi törődést stb és legyek halasabb ezért. Teljesen lelkiismereti kérdést csinál nekem ebből pedig szerintem egyáltalán nem egészséges ez az állapot. Szerinte minden jó így. Nem tudom hog tudnám vele megbeszélni hogy ne mindig ezzel jöjjön.

2019. febr. 17. 21:42
 4/10 anonim ***** válasza:
A lakáson dolgozik hajnali 3-ig? Ha igen, nem tudnál vele beszélni, hogy vegyen kicsit vissza és csak a hétvégente dolgozzon rajta? Feltéve, ha nincs valami határidő, ami miatt be kell fejeznie időre...
2019. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Van egy kis zavar az értékrendjével.

Mit lehet ilyenkor tenni? - igazából azt csak Te tudod, hogy el akarsz-e indulni a boldogságod felé, meg hogy merre, de még nem teszel semmit, csak egymás idejét raboljátok.

2019. febr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen a lakáson dolgozik hajnalig, taposómalom amiben most vagyunk. Nem akarok elhinni hogy valójában ilyen lenne. Hiányzik az a figyelmes, kedves férfi, akinek a szeme fénye voltam. Megértem hogy mihamarabb el akar készülni ezzel, de utána meg az emiatt elmaradt dolgait kell majd pótolnia és az miatt leszek megint mellőzve?

Szeretem őt, de néha úgy érzem hiába is megyek haza ha épp otthon van is egyedül érzem magam.

2019. febr. 18. 08:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbáld vele megbeszélni, hogy nem olyan sürgős ez a lakás téma. 1-2 napot ő is lazíthatna veled.
2019. febr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

Havi egy együttlét? Az elég kevés, már ne haragudj. Annyira azért nem lehet fáradt, hogy többet csinálja.

Ilyen kapcsolatokban szokott elhangzani, hogy a hölgy "nem érzi magát nőnek", mert nincs/kevés a testi együttlét.


Amúgy régen havonta mennyiszer voltatok együtt?


Azzal, hogy inkább "Bud Spencer filmeket néz" szerintem gyerekes személyiség.


Nem hiszem, hogy megcsalt volna.

Viszont-mint jó emberismerő- szerintem Te már eljátszottál a gondolatával.

2019. febr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A megcsalás gyanúja számomra sem áll fenn, viszont nem tudok mit kezdeni a helyzettel, a legrosszabb, hogy kezd elfogyni a lelkesedésem, türelmem. Hűséges vagyok, nem játszottam el a gondolattal sem, azzal viszont igen, hogy jó-e ez így nekem és vajon mi lesz, ha így marad és sosem változik.
2019. febr. 18. 12:51
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma nem állt neki a munkának miután hazajött. Gondoltam végre eljutott az eszéig miért jártatom a szám, de 7 órakor már aludt is. Azóta is kinn alszik a kanapén, hiába ébresztettem fel hogy menjen be a hálóba... mintha teljesen egyedül laknék itthon. Döbbenet. Ahogy az is hogy szerinte ez teljesen rendben van
2019. febr. 18. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!