Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy férfi miért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért nem akar gyereket arra hivatkozva hogy szegénységben nőtt fel?

Figyelt kérdés
Most már nem él szegénységben, akkor sem fog ha gyerekei lesznek. Nem értem ez milyen kifogás. Megkérdezni nem tudom tőle mert nem a párom.

2019. febr. 22. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert az élet kiszámìthatatlan,egyszer hopp aztán kopp.És mi lesz,ha valami szerencsétlenség folytân kifogy a pénzből.Nehogy nélkülözzön az Ő gyereke is.

Egyébkênt mindenki szabadon eldöntheti,ha nem akar hát nem akar.

2019. febr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert valszeg lemondàsokkal jár ès ezt ő sem akarja bevàllalni,20 evig màsèrt èljen minimum.

Erre kevesen kèpesek sőt.

2019. febr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ezt csak neked mondta, pont azért, mert nem vagy a párja, ergo semmi közöd hozzá.

Lehet, hogy a párjának egy teljesen más indokot mond, pl. fél, hogy rossz apa lenne, mert nincs rendes apaminta előtte, vagy nem szereti a gyerekeket.

2019. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Mi között mások magánéletéhez
2019. febr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
4-es! Szerintem feltett egy kérdést, amire érdeklik a lehetséges válaszok. Ha nem érdekel, nem kell beleugatnod.
2019. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!