Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lehet hosszútávú egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hosszútávú egy kapcsolat, ha nem élnek együtt?

Figyelt kérdés

Mindketten 25 és 30 évközöttiek, jó munkahellyel rendelkeznek.


(A nőnek van saját lakása, de csak 1 szobás. A férfi az édesanyjával él....kb 50 méterrel arrébb)


2019. ápr. 22. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

A legtöbb kapcsolatot az együttélés vágja tönkre!

Ez így a legjobb!

2019. ápr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Amíg nincs gyerek... Mondjuk a nő helyében én biztos kiábrándulnék egy idő után, hogy a pasi az anyjához szalad haza.
2019. ápr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet. Nekem volt így egy 4 éves kapcsolatom ha az hosszúnak számít.
2019. ápr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Gyerek nincs tervben.

3 éve vagyunk együtt.


Csak nem tudom, mire számítsak, mikor unja meg valamelyikünk.

2019. ápr. 22. 15:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyszerű!


Mami megy a lány 1 szobásába, ti meg a ti lakásotokba.

2019. ápr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lakáscsere nem opció.
2019. ápr. 22. 19:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha csere nem játszik, akkor eladás sem? Vagy (BOCS!!!) megvárjátok, míg anyu meghal?
2019. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet hosszútávú dolog de igazából tök felesleges elhúzni. Lakva ismered meg a másikat, akkor jön ki az összes irritáló baromsága meg az összes ellentét. Inkább most jöjjenek ezek ki amíg nincs kötöttség (gyerek, házasság). A másik megismeréséhez azért kell az, hogy éljetek együtt valamennyit. Két dolgozó, jól kereső ember nem értem miért nem költözik össze. Előbb-utóbb muszáj lesz, inkább most jöjjön ki ha mégsem tudtok együtt élni.
2019. ápr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szeretnék nagyobbat, de kb 5 év múlva lesz esedékes.
2019. ápr. 22. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!