Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 12 év korkülönbséggel a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 év korkülönbséggel a nő javára működő kapcsolat lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ő 42, én 30 vagyok, rendkívül kedveljük egymást és jól érezzük magunkat együtt.

Engem nem zavar a különbség, amikor rá gondolok sosem kerül elő nálam ez mint probléma, szerintem Ő egy rendkívül különleges és csodálatos nő úgy ahogy van.

Ti mit gondoltok, működhet? Nem látok a jövőbe de a célkitűzések szinte azonosak.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2019. ápr. 29. 08:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

"Nem látok a jövőbe de a célkitűzések szinte azonosak."

Tehát nem szeretnél már gyermeket nemzeni, ugye?

2019. ápr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nincs gyermekem és nem is tervezem.
2019. ápr. 29. 08:14
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Akkor működhet (feltételezve, hogy 40 felett ő sem akar már).
2019. ápr. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
+még egy kérdés... oké, 40, tarthatja jól magát, de lehet 10-20 év múlva már nem. Örökre tervezitek a kapcsolatot vagy csak limonádéztok, míg jól érzitek magatokat?
2019. ápr. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha két olyan ember találkozik,akik mind a ketten ugyan azt akarjâk,a célok,és a gondolkodásmód hasonló,akkor sikerülhet.A veled egykorùval való kapcsolat se lesz tartósabb tutira.Ha egy 32 éves férfinak simerülhet egy 20 éves lánnyal,akkor a Ti esetetekben is lehet.Amùgy meg ha tényleg nem zavarna a kora,akkor nem lamentálnál ezen,mert nem érdekelne,hogy mások mit gondolnak.
2019. ápr. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
4# Viccelsz?Lehet kérdező engedi el magát 5-10 év mùlva,mikor a nő m3g mindig jól tartja magât.
2019. ápr. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

#6. Az emberi számítást veszem figyelembe. Életszerűbb, hogy egy 50 éves nő idősebbnek néz majd ki, mint ahogy 40 éves korában kinézett. Azt próbáltam mondani, ha bármi köze van a kérdező vonzalmának a nő kinézetéhez, ha az élethosszig tervez, akkor tegye meg azt a szívességet, hogy hagyja.

32/f

2019. ápr. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%

Na jó, nincs gyermeked és nem is tervezed, de mi a biztosíték arra, hogy 5-10 év múlva sem fogsz akarni gyermeket?

Mert ugye neked akkor még mindig lehet, de egy nőnek még akkor sem biztos, ha korodbelivel jössz össze.

De ha minden klappol és gondolod hogy ez a gyerek kérdés nem vethet éket közétek, működhet, persze.

2019. ápr. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Sokan élehosszig terveznek,aztân mi lesz belőle,pedig korban közel âllnak egymáshoz.Minek hagyná?Hacsak 5-10 êv boldogsâg jut nekik mâr az is tök jô.Mai színvonalatnézve âtlagban.
2019. ápr. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Vannak hasonló párok a környezetemben, én azt látom, hogy ugyanúgy mennek a dolgok, mint másoknál. Valakik jól vannak együtt, köszönik szépen, valakik meg nem. Viszont mindnek született babája, pedig a nők kizárták a lehetőséget még az elején. Én sem tudnék ilyen kapcsolatot elképzelni, de a látottak alapján el kell ismernem, hogy igenis működhet.
2019. ápr. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!