Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy emlékeztek mi volt az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy emlékeztek mi volt az a bizonyos "legelső szög a koporsóban" a párkapcsolatotoknál ami után gyorsan v. lassan de elromlott? Lehet nagyon kis dolog is, de mégis fontos.

Figyelt kérdés
Ki okozta miért? Hogy kellett volna helyrehozni?

2019. máj. 10. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy továbbra is társkeresőzött pedig már 3 hónapja együtt laktunk. Akkor kellett volna elcuccolni
2019. máj. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Tàvkapcsolatban voltunk, ami még önmagában nem lenne baj, mert ismerek ilyen embereket, akik így jöttek össze és nekik működött.

Viszont többnyire üzenetben tartottuk a kapcsolatot, amikor távolabb voltunk, legtöbbször mellőztem a telefon beszélgetést. Volt úgy hogy felhozta a barátom, hogy videochat-elne, bár én inkább üzenetben vagy személyesen szerettem tartani a kapcsolatot. Volt úgy, hogy belementem, de nem mindig, egyszer az elején az is megesett, hogy a barátom berakta én meg nem akartam videózni és kikapcsoltam.

Talán más ilyen “kis” dolog is lehetett, de első sorban ez jutott eszembe, amiért magamat okolom, nekem kis dolognak tűnt, de utólag a szakításnàl ébredtem rá, hogy elég gáz, nem csodálkozom annyira, hogy vége lett.

2019. máj. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor azt éreztem nem vagyok neki elég fontos és csak a hibáimat veszi észre. Egy idő után már nem is törtem magam, hogy megfeleljek. Mindig csak adtam de nem kaptam semmit. szakítottunk ő még vissza akarna kapniy de én már lezártam végleg. Ha időben kapcsol és érezteti velem h szeret akkor lehet nem jutottunk volna idáig.
2019. máj. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Munkában találkozott egy lánnyal, akinek azt mondta, hogy nincs barátnője.

Akkor már egy hónapja együtt voltunk, bár nem beszéltük meg, csak úgy egyértelműnek rtűnt.. Bemutatkoztunk egymás szüleinek, egymásnál töltöttük kb minden időnket, stb, szóval nálam nem volt kérdés, hogy együtt vagyunk-e. Ezen látszólag túltettem magam, miután letisztáztuk, hogy akkor jó, most már ő is tudja hogy együtt vagyunk és innentől ez nem fér bele, de gyakorlatban sosem sikerült. Egyébként én el akartam küldeni, ő szeretett volna egy tiszta lapot.

10 hónappal később szakítottunk, bár konkrétan nem emiatt, de ez egy olyan tüske volt bennem végig, amivel elég nehéz volt együtt élni.

Sokat nem vesztettem volna egyébként ha ott és akkor vége, amikor megtudtam, hogy szerinte neki nincs barátnője, de kapott még egy esélyt.

Ilyen jellegű probléma tudtommal nem volt több, de végül szakítottunk így is.

2019. máj. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igazán nem a hibákra vétségekre problémákra kérdeztem ezek mindig következmények. Arra kérdeztem hogy mi volt a legelső oka hogy ez kialakult és így cselekedett stb.

Persze ez egyfajta mély ránézést igényel a kapcsolatra hogy megfejtsük..


1. valami miatt a társkeresőt választotta helyetted. Gyanítom volt előzménye hogy miért. Valami okok miatt kellett úgy döntenie hogy nem annyira fontos ez a kapcsolat hogy feladja a további társkeresést.


2. Valami miatt mellőzted a telefonbeszélgetést és nem mindig engedted neki a videózást. Benned kellett lennie valamilyen elutasításnak hogy minden téren beszéljetek egymással távkapcsban.


3. Kellett lennie valami oknak ami miatt nem voltál neki fontos és a hibáidat vette észre. Tehát hogy az érzelmei már nem tudták ezt elfedni vagy nem alakultak ki vagy megszűntek. Tehát valaminek kellett történnie hogy ilyen hozzáállást mutatott az irányodban, vagy hogy így érezted.


4. Volt olyan körülmény ami miatt eldöntötte az exed hogy melletted 1 hónap után is inkább randizik a munkából egy lánnyal? Ha érzelem van akkor fel sem merül benne, persze a tisztességes hozzáállás is ezt kívánná meg..

2019. máj. 10. 11:42
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyok.

Ehhez mind a kettő felet meg kellene kérdezni.

Honnan kellene azt nekem tudnom, hogy ő miért döntött úgy, hogy nem veszi úgy, hogy együtt vagyunk?

Az én részemről ez volt a legelső szög, más nevében meg nem tudok nyilatkozni.

2019. máj. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az hogy kimondtuk, hogy több, mint szexkapcoslat
2019. máj. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amikor találkoztam az anyjával.
2019. máj. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1#


Azért társkeresőzött tovabb mert neki SENKI nem elég jó. De erre sokkal később jöttem csak ra. Ezen felül meg ő alapból mindig ilyen vllt, ezt utólag tudtam meg barátaitól.

Amúgy nem baj ha vki ilyen csak akkor nem kell hitegetni a másikat, játszon nyilt lapokkal és a másik eldöntheti hogy ezt hajlandó e bevállalni.

2019. máj. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Azért, mert alapból annyi érzelem,érzékiség van benne mint egy darab falécbe.
2019. máj. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!