Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátnőm szerint a pénz nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szerint a pénz nem boldogít?

Figyelt kérdés

Őt úgy nevelték h a pénz "a szukseges rossz". Persze spórolnak de számukra sokkal fontosabb/ értékesebb egy egy élmény vagy tárgy amit megvesznek és örömöt okoz..


Ő úgy van a pénzzel h légyen amire kell de annyira nem zavarja ha nem a lehető legtöbbet teszi félre.

Van egy vállalkozása amit most kezd kicsit növekedni de sztem nem tudja h mennyi marad neki haszonként..


Én ennek pont az ellentéte vagyok ami a pénz kérdését illeti. Ő26n


2019. máj. 21. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
S mi a kérdésed?
2019. máj. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Robin Williams, Avicii, Heath Ledger, Kurt Cobain, Marilyn Monroe? Szerintem egyikőjük se volt szegény :D

A pénz rohadtul boldogít, de az igaz, hogy a pénz önmagában nem sokat ér és nem garancia a boldogságra. Szerintem örülj, hogy a barátnőd többre értékel egy közös veled töltött élményt, mint egy aranynyakláncot...

2019. máj. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kijöttök anyagilag? Ha igen, akkor nem para. Ha a vállalkozás is okés, nem bukó,hanem tényleg nyer rajta, akkor sincs baj.
2019. máj. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Béla. A Király. ***** válasza:
100%
A pénz a boldogság szükséges, de nem elégséges feltétele.
2019. máj. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Igaza van. Most vagytok fiatalok, most kell élni. Sokra nem mentek a félre tett pénzzel, ha 40 éves korotokra betegre dolgoztátok magatokat, de nem éltetek. A lumbágó ugyanúgy fog fájni a jyskes ágyban fekve is, mint a luxus, egyedileg tervezettben.
2019. máj. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó, hogy ilyen könnyen tudja felfogni.
2019. máj. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 100% igaza van, jól fogja fel, hogy a pénz egy eszköz. Hiába halmozza valaki a pénzt, ha közben elmegy mellette az élet és közben nem élvezi, nem szerez élményeket.. Szerintem aki így él, az kb. kitörölheti a hátsóját a pénzével. Nyilván kell megtakarítás, mert bármi történhet, de ezen felül az élmények mindig többet fognak érni az anyagi javaknál.
2019. máj. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 lilla64 ***** válasza:
89%
Igaza van. Jó ha van pénz,de nem érdemes halmozni.
2019. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen rendben van az a nézet amit ő vall. Párkapcsolati szinten teljes mértékben neki van igaza ezzel kapcsolatban.

Elképzelni nem tudod hány ember cseszi el a párkapcsolatát azzal, hogy csak a pénzt hajtja. Nem megyünk nyaralni, mert kell a pénz, nem, most nem megyünk el vacsorázni mert spórolni kell, dehogy megyünk hétvégén kirándulni hát hogy lesz így pénzünk erre meg arra. Így nem lehet párkapcsolatban élni. Egy párkapcsolat alapját a közös élmények adják. Hogyha sehova nem jártok évekig és semennyi pénzt nem fordítotok a közös programokra, romantikára akkor hiába vesztek házat. Addigra a kapcsolat már nem lesz működőképes.

2019. máj. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
4%
Nem boldogít, csak a tárgy amit rajta (PÉNZNEN) vesznek örömet okoz. Hát oké. :'D
2019. máj. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!