Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt olyan, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek a szülei még mindig boldog párkapcsolatban élnek vagy akinek van legalább egy 12 éves gyereke, es még mindig boldog az apjával/anyjával?

Figyelt kérdés
S ez miből látszik, miben nyilvánul meg?
2019. máj. 22. 02:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim majdnem 37 évig voltak együtt, ebből 33 év volt a házasság. Anya sajnos 2017-ben meghalt 56 évesen, 12 évig küzdött a daganattal. Apa minden műtétkor, vizsgálatkor, kemókor ott volt mellette. Az utolsó fél évben, mikor anya nagyon rosszul nézett ki, ápolta.

Nekik is voltak problémáik, nehézségeik, de együtt megoldották.

Apát is nagyon megviselte anya halála.

2019. máj. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim 34 éve vannak együtt, és még most is ugyanúgy szeretik egymást. Gyakran megölelik egymást, tudnak egymásra támaszkodni ha baj van, tisztelik egymást, és ami szerintem nagyon sok mai kapcsolatból hiányzik, türelmesek és elfogadják egymás hibáit :)
2019. máj. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szuleim 7ev jaras utan hazasodtak ossze, azota ujabb 38ev telt el, kozos vallalkozasuk van, szabadidejukben is 90%ban egyutt vannak, apa lelegezni sem tudna anya nelkul annyira osszenottek. Voltak hullamvolgyeik, neha hallottam oket vitazni, viszont azt is latom h osszebujva alszanak es kezenfogva setalnak. Ok mar igy maradnak.


Tanarnom a ferjevel pl kb 24eve hazasok, sokat sztorizik rola, sok a kozos program, szerintem jo paros egyutt, 2 felnott fiuk van.


Baratnom szulei masodik szerelmes korukat elik 38eve vannak egyutt, most mentek nyugdijba, sieles, szinhazak, aquaparkok kovetik egymast, viszik az unokakat, elvezik az eletet egyutt.


Szerintem szerencse kell, kozos ertekek, tisztelet, tolerancia es sok sok munka.

2019. máj. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim több, mint 50 éve házasok. Nyilván vannak viták, de jól megvannak. Mi 17 éve vagyunk házasok, 15 éves a nagyobbik gyerekünk. Reméljük mi is megéljük együtt az 50 évet. Anyósom már meghalt, de ők is együtt voltak kb 40 évet.
2019. máj. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim több, mint 30 éve házasok, a nagyszüleim 60-hoz közelìtenek.

Szerintem boldog kapcsolatban élnek, még ha előfordul súrlódás, akkor is. Kedveskednek egymásnak, programokat csinálnak, sokat beszélgetnek.

Szerintem ha a felek nem adják fel az első nehezsegnél, hanem megbeszélik, kitartanak, akkor lehetséges.

Persze van sok elvàlt ismerősöm és rokonom.

2019. máj. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A nagyszüleim majdnem 70 évet éltek házasságban. Mindig fogták egymás,kezét, jól megvoltak, egymás nelkül létezni se tudtak. Nagymamám ment el előbb, nagypapám utána meg is zavarodott szegény, nem tudta felfogni. Meg 1,5 évet élt nélküle.
2019. máj. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim 23 éve vannak együtt, ebből 22 éve házasok, én 21 éves vagyok a testvérem 19. Ennyi év alatt sem fakult meg a szerettük egymás iránt, tisztelik és becsülik egymást. Sokszor ölelkeznek, össze bújva alszanak, apu sokszor bókol anyának. Szájon puszilják egymást minden alkalommal mikor újra találkoznak, vagy mikor elbucsúznak néhány órára egymástól. Mint minden kapcsolatban nekik is voltak vitáik, de mindig megbeszélték. Apukám semmiben nem dönt anyukám nélkül és így fordítva. Tényleg társai egymásnak mindenben, még fiatalok, szóval remélem, hogy örökké ilyen boldogok lesznek együtt, bár őket ismerve biztosan így lesz.
2019. máj. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Körülöttem mindenki elvált, akik meg nem, a munkámból kifolyólag nekem mesélték el a viharos éveket.

Alkoholizmus, megcsalás, szeretőtartás 20-30 évig, balkézről született gyerekek, ettől függetlenül akik együtt maradnak nyilván tudnak valamit amit más halandó nem. Mindenki maga dönt az életéről.

2019. máj. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szüleim 32 éve házasok. Volt nehézség és mélypont, de túllendültek rajta és helyrehozták. Nagyon összekovácsolódtak, boldogok együtt és tényleg mindent közösen csinálnak.

Nagyszüleim 50 évig voltak házasok, amíg nagymamám nem halt meg.

Párom szülei is kb. 35 évig voltak házasok, pár hónap különbséggel hunytak el nemrég.

2019. máj. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Párom szülei ilyenek. Kb 40 éve vannak együtt. Felneveltek 3 gyereket, de igazi rózsaszín ködös szerelmesek. Le se lehet őket vakarni egymásról, ha valamelyikőjüknek el kell utazni pár napra meg vannak őrülve. Minden hétvégén eljárnak randizni, romantikus programokat csinálnak folyamatosan. Egyébként pont ez az, amiért ilyen sok év után is ennyire szerelmesek. Soha nem hagyták abba a randizgatást és a romantikázást.
2019. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!