Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nekem, mint élettársnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem, mint élettársnak, tényleg kevesebb jogom van párom hazában bármihez is, mint a gyermekének, akit hétvégente hoz el?

Figyelt kérdés

2019. máj. 24. 11:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Van benne tulajdoni részed?
2019. máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nincsen. De maga a kijelentés rosszul esett!
2019. máj. 24. 12:02
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Jogilag igen, emberileg pedig nem. Ideális esetben ez fel sem merülhetne. Abban az esetben tudnék csak ilyen kijelentést jogosnak érzékelni, ha lenne egy jó gyerek akit az élettárs ok nélkül piszkál vagy el akar marni a szülője mellől. Gondolom nem ez a helyzet.
2019. máj. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Nem mindegy, hogy milyen körülmények között hangzott el.

Egyet gondolj végig: ti vagy együtt maradtok, vagy nem. A gyerekével viszont nem szakít!

Másrészt ott lakni a másik házában egy kiszolgáltatott helyzet. Akkor is, ha nem dörgöli az orrod alá, hogy az ő háza.

Annyit tehetsz, hogy átgondolod, mennyire tudod ezt a felállást így elfogadni, és ha nem megy, akkor szépen, emelt fővel búcsút intesz.

2019. máj. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

Nos, igen.

Az elettars jogilag nem közeli hozzatartozo es csak szivessegi lakashasznalo, amennyiben az ingatlan a másik fél tulajdona.

2019. máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
És ha összeházasodunk? Születik közös gyermek?
2019. máj. 24. 12:17
 7/22 anonim ***** válasza:
72%
Mi volt a kontextus?
2019. máj. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
Ha összeházasodtok és csinál neked is egy gyereket, attól még szerintem nem fogja azt mondani, hogy mostantól tiéd az egész ház, a nagyobbik gyermek pedig nem jöhet oda...
2019. máj. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 lilla64 ***** válasza:
91%
Igazad van,nekem is rosszúl esne,de az a helyzet,hogy te vagy megmaradsz neki,vagy nem,viszont a gyerek az az övé lesz mindig.
2019. máj. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
#8 Pontosabban arra gondoltam, attól, hogy a második felesége leszel, nem lesz több jogod, mint a gyereknek. Egyáltalán mi ez a dedós szint, hogy versenyzel egy kisgyerekkel? Miből érzed úgy, hogy "több jogod" lene, mint a saját vérének?
2019. máj. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!