Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megfordult már a fejemben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfordult már a fejemben az öngyilkosság gondolata. Inkább, mint mégegyszer változtassak az életemen! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csodás életem volt,házasságot terveztünk és gyermeket az ex vőlegényemmel. De már nem volt az igazi a kapcsolatunk. Jött, és elcsábított egy jóképű 40-es, elvált férfi, akinek gyermeke van. Igaz, nem velünk él, de rengeteget van itt. Emiatt tönkrement a kapcsolatunk, és az egy év, amit együtt töltöttünk ( az elejétől kezdve élettársi kapcsolatban) egy rémálom volt. Folyamatos veszekedések, gusztustalanul beszél velem, már ütött is meg. Teljesen tönkrement, és egy rémálom az egész. Azt ígérte, ha ide jövök hozzá, imádni fog. De alig törődik velem. Csak a munka és a gyerek számit. 28 éves vagyok. Másik szerint gyönyörű nő. Igényes vagyok magamra és a környezetemre. Jól keresek, a házat kivéve mindenem megvan. A szexben próbálok mindent megadni, azt mondta, sosem volt még ilyen jó. De be kell látnom, valószínűleg csak ez működik köztünk. Tisztelet nincsen részéről. Ha csak kérdezni merészelek valamit, azonnal leordít. Az elején jártunk kirándulni, motorozni, nyaralni, már sehová...csak a gyerekkel megy, és úgy, hogy én nem mehetek. Mondta számtalanszor, hogy takarodjak tőle, de még én alázkodtam és könyörögtem, hogy szeretem, próbáljuk meg. Feladtam érte mindent. Előtte, és persze a vőlegényen előtt egy kapcsolatom volt még, az is borzasztó volt. Úgy érzem, sosem leszek boldog. Nem tudom megtenni újra, hogy az összes cuccom, bútorom fogom, és arrébb állok. Belefáradtam. Felépítek valamit, és összedől. Ezért fordult meg a fejemben az öngyilkosság gondolata. Valahogyan véget vetni az életemnek...

2019. máj. 24. 13:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Egy újabb történet arról, hogy egy hazudozós, jellemhibás, önimádó s**gfejet választ egy szép nő a megbízható, normális jelentkező helyett. Most azt várod, hogy sajnáljalak? Talán nem az ostoba ösztöneidre kéne mindig hallgatni. És még ti szapultok minket, hogy állítólag mi csak a farkunk után megyünk. Hát, nektek meg úgy látszik, mindig a nárcisztikus alfahím f***fej kell. És persze az ilyen előtt megalázkodtok meg a odanyújtjátok magatokat ezüsttálcán, de azt a férfit, aki meg a lelkét kitenné nektek és a tenyerén hordozna, hidegen elkülditek a fenébe. Edd meg, amit főztél!
2019. máj. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Tipikusan egy hisztis, önutálattal küzdő, életképtelen ember vagy.

Most rosszul választottál kétszer, mert nem tanultál a hibádból, ezért követted el újra.

És ahelyett, hogy mindebből levonnád a tanulságot, változtatnál magadon, hozzáállásodon, párkeresési taktikádon, te a könnyebbik utat akarnád választani, amit írtál, az öngyilkosságot.

Anyukádék ezt tanították neked? De tudom, az ilyenek úgysem tennék meg, csak figyelmet szeretnének maguknak. Amelyik kutya ugat, az nem harap. Aki meg akarja tenni, az meg is teszi és nem ír ki gyk-ra kérdést.


Azt hiszed, hogy következőre is ugyanez lenne veled? Inkább fordulj pszichológushoz, majd ő segít rendbe tenni a fejedet, és egy ideig ne ismerkedj.


De ha el akarod vetetni ily könnyen az életedet, akkor előbb ajánld fel szerveidet, hogy esetleg így segít másoknak és utána mehetsz isten hírével, ha tényleg ezt akarod.

2019. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy ő ilyen. Teljesen más arcát mutatta!
2019. máj. 24. 13:05
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Naiv vagy.
2019. máj. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Játszottam a gondolattal, de nem biztos, hogy megtenném. Ha figyelemre vágynék, nem nektek mondanám, névtelenül.
2019. máj. 24. 13:07
 6/19 anonim ***** válasza:
26%

Ha nem figyelemre vágysz, akkor miért írtad ki a kérdést?

Nem vagy jártas a pszichológiában, úgyhogy ezt buktad.

2019. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
És mit tanultál az esetből? Ha 1 tanulságot le kéne vonnod az egész történetből, akkor mi lenne az?
2019. máj. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Tanulni kell a hibákból. Nem kellett a jó, eldobtad az újért, most meg sírsz, hogy rossz.

Benyaltad süket dumát egy jóképű negyvenestől, de véletlenül se gondolkodtál el azon, hogy egy rossz házassághoz két ember kellett, talán nem véletlenül váltak el.

Picsogás helyett kezdj el csomagolni! Az a legjobb, ha egyedül, önállóan építed fel az életed, nem másokra alapozva, tőlük függve. Ebben az esetben nem fogod érezni a kényszert, hogy benne rekedj mindenféle xar kapcsolatban, mert mindig ott lesz a választási lehetőség, hogy jobb egyedül.

Te meg kapcsolatfüggő vagy, ha szerinted jobb bennragadni ebben a foshban, vagy meghalni, de semmi esetre se leszel egyedül.

2019. máj. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Szakíts a pasival, és legyél most egy darabig egyedül. Gondold át a történteket, tanulj a hibákból. Egyértelműen a vőlegényed és a negyvenes férfi is rossz választás volt.
2019. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy normális, az tuti.


Régen el kellett volna hagynod.

28 éves vagy.


Így se vagy 100-as ne légy még dilisebb.


Ha nen vagy totál retardált akkor azonnal otthagyod a francba...

2019. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!