Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan lépjek ki egy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ki egy nem működő kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Már együtt élünk 2 éve, a kapcsolatunk 5 éve tart. Azt érzem, hogy nem haladunk előre.


Rengeteg minden összekötött minket, de már nyűgnek érzem. Szenvedély van, de szerelem és meghittség, romantika abszolut nincs. Nem beszéljük meg a problémáinkat sem.


Ha elköltöznék a lakásból, nagyon megharagudna, pedig szerintem mindent itthagynék. Semmit nem vinnék magamon és a saját holmijaimon kívül, pedig a berendezések fele az enyém. Kisebb kudarcként fogom ezt megélni, de már nem bírom tovább.


Mi adott nektek erőt kilépni? Hogyan tettétek mindezt?


2019. jún. 5. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:
45%

Én is hasonlókon megyek keresztül..


Tény sokat dolgozik de az ilyen 1perces dolgok mint kidobom az üres palackot stb.mindenre az a válasza h majd hvgn ha lesz időm..


Nő létére ilyen h minden renddel kapcsolatos dologra ezt mondja..Én is dolgozok de mégis ügyelek a rendre..

Utána kell pakolásznom h rend legyen..


És ebből most már elég h bármire ez a válasz h majd ha időm lesz..nem a nagytakaritasra gondolok h kezdje el a munka után.. ez megy 1 éve

2019. jún. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!